Sesja Tamary Subbotko w nowojorskim magazynie Ellements Magazine
Weronika Kaźmierczak

Jeśli trzeba wskazać edycję polskiego "Top Model", która była najbardziej udana to bez wątpienia ten tytuł powinien powędrować do trzeciej odsłony wielkiego show. To właśnie z niej wyszło najwięcej modelek, które naprawdę robią karierę w modelingu. Przypomnijmy: Renata z Top Model w sesji światowej marki. Kolejny gigant docenił jej urodę

Dla fanów "Top Modelek" znów mamy dobrą wiadomość. Tym razem mocno doceniona została Tamara Subbotko, która w programie odpadła tuż przed wielkim finałem. Czas po finale show przeznaczyła na rozbudowę portfolio i zbieranie doświadczenia na wybiegu (zobacz: Zuza i Tamara na pokazie Fashion Magazine).

W najnowszym listopadowym numerze nowojorskiego Elléments Magazine możemy znaleźć edytorial zatytułowany "Fashion Variant" z pięknymi zdjęciami Tamary wykonanymi przez Weronikę Kaźmierczak. Magazyn można kupić w formie papierowej za 27 dolarów, ale również pobrać online za jedyne 4 dolary. Miejmy nadzieję, że publikacja za granicą otworzy Tamarze drzwi również do kariery za Oceanem!

Tak wygląda zajawka publikacji Tamary w Elléments Magazine. Kibicujecie jej?

Zobacz: Gwiazda Top Model: "Byłam z narkomanem. Unikałam rodziny"

 

Odważna sesja topless Tamary Subbotko:

Więcej na temat Top Model Tamara Subbotko