Selfie fana z Robertem Lewandowskim podczas meczu Polska Szkocja
East News
Newsy

To selfie fana z Robertem Lewandowskim zmieniło przebieg meczu Polska-Szkocja!

To niesamowita historia! Jedno selfie może zmienić przebieg całego meczu. Podczas czwartkowego spotkania Polska-Szkocja w Glasgow, Robert Lewandowski strzelił wyrównującego gola w ostatniej, doliczonej minucie czasu gry. Okazuje się, że to wtargnięcie fana na boisko pod koniec spotkania mogło spowodować, że sędziowie przedłużyli je o 4, a nie o 3 minuty!

Zdjęcia Ani Lewandowskiej balującej z Sebastianem Karpielem-Bułecką były sensacją! Co mówi o nich żona muzyka?

Selfie z Robertem Lewandowskim zmieniło przebieg meczu

Sędziowie mają obowiązek doliczenia pół minuty za każdą zmianę. Było ich sześć, więc mecz musiał trwać o co najmniej trzy minuty dłużej. Jednak jak tłumaczy dla gazeta.pl Rafał Rostkowski, sędzia międzynarodowy, takie zdarzenia jak pojawienie się fana na boisku, muszą zostać uwzględnione przez sędziego, podczas naliczania czasu.

Jego zachowanie mogło mieć wpływ na decyzję o przedłużeniu meczu - mówi Rafał Rostkowski.

Istnieje więc prawdopodobieństwo, że ten chłopak uratował czwartkowy wynik! Kim jest bohater meczu? Oto jego zdjęcia.

Ten chłopak zagwarantował nam remis w meczu Polska-Szkocja

East News

A chodzi o to zdjęcie:

Best thing av ever saw

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Glasgow. (@ciarandiver9)

Robert Lewandowski na okładce szkockiej gazety
Newsy
Szkocka gazeta szydzi z Roberta Lewandowskiego: „Duże dziecko Robert, primadonna”!

Dziś mecz Polska-Szkocja. Zwycięstwo w Glasgow da nam awans na Euro 2016, dlatego kibice pokładają wielkie nadzieje w naszych piłkarzach, a zwłaszcza w Robercie Lewandowskim, który ostatnio zachwyca podczas każdego meczu . 5 goli w 9 minut? Taki scenariusz mógłby powtórzyć się już dziś! Szkoci śmieją się z Roberta Lewandowskiego Szkockie media tuż przed meczem chcą sprowokować naszego najlepszego piłkarza. Jak? "Daily Record" opublikował przerobione zdjęcie Lewandowskiego jako dużego niemowlaka, który skarży się mamusi na brutalną grę szkockich piłkarzy. „Polski napastnik znów pobiegł do mamusi naskarżyć na dużych złych chłopców z Hampden” - napisała gazeta.   O co chodzi? Podczas poprzedniego meczu Polska-Szkocja na Stadionie Narodowym, Robert Lewandowski został brutalnie sfaulowany przez Gordona Greera. Szkot tak ostro zaatakował, że połamały się nawet ochraniacze  Polaka. Robert nie krył żalu do sędziego, który nawet na zareagował ten ten faul. Szkoci nabijaja sie z @lewy_official , ze boi sie ostrej walki na Hampden. Hmm, zobaczymy w czwartek. pic.twitter.com/hFvJ0G5qdL — Tomasz Włodarczyk (@wlodar85) October 7, 2015 Robert Lewandowski: „Nie mogłem biegać” Mam nadzieję, że w czwartek nie zdarzy się podobna sytuacja. Wtedy po jego faulu nie mogłem biegać. Mam nadzieję, że sędzia będzie tym razem bardziej uważny. Nie ukrywam, że winię tamtego arbitra za to, co się stało. Jeśli mecz w Glasgow przerodzi się w wojnę, w porządku. Poradzę sobie w pojedynkach powietrznych oraz fizycznych, ale jeśli będą odbywały się w ramach przepisów” - powiedział po poprzednim spotkaniu Lewandowski. Szkoci mają mu za złe, że już drugi raz skarży się w mediach na zachowanie ich zawodnika, co może spowodować, że podczas dzisiejszego meczu sędzia wyjdzie na boisko z przekonaniem, że “Szkoci będą kopać...

Anna i Robert Lewandowscy przed zgrupowaniem przed meczem
East News
Newsy
Anna i Robert Lewandowscy na zgrupowaniu przed meczem Polska-Szkocja! ZDJĘCIA

W czwartek, 8 października, w Glasgow, odbędzie się mecz  eliminacyjny Euro 2016 Polska-Szkocja. Na zgrupowaniu przed rozgrywką pojawili się wszyscy piłkarze, chociaż całą uwagę skupili na sobie Anna i Robert Lewandowscy. Choć trenerka wyglądała bardzo dobrze, nas urzekł Robert i kolorystyka jego ubrań :)   Wszyscy liczymy na to, że Lewandowski podczas meczu Polska-Szkocja pokaże tak doskonałą formę, jak w ostatnim czasie ! Wtedy awans murowany! Tymczasem - zdjęcia ze zgrupowania.   Zobacz także: "Pocałunek na pokaz" - to zdjęcie Lewandowskich wywołało falę komentarzy! Ile w nich prawdy?   Anna wspiera Roberta prawie zawsze! Czy przygotuje mu śniadanie mistrza? Robert jest w życiowej formie! Anna Lewandowska na zgrupowaniu przed meczem Polska-Szkocja

Robert Lewandowski na boisku
Facebook
Newsy
Polska w ostatniej minucie meczu zremisowała ze Szkocją! Kochamy Roberta za te dwa gole!

Szok! Robert Lewandowski strzelił gola w ostatniej minucie meczu Polska-Szkocja , dzięki czemu nasza reprezentacja zremisowała z rywalami podczas meczu w Glasgow 2:2! Czy to oznacza, że mamy szansę na awans do EURO 2016? Tak! Pod warunkiem, że Polacy wygrają bądź zremisują 0:0 lub 1:1, podczas niedzielnego meczu na Stadionie Narodowym z Irlandią.    Wystarczy tylko, że zremisujemy 0:0 lub 1:1 albo wygramy z Irlandią podczas niedzielnego meczu na Stadionie Narodowym. Wtedy zarówno Polska, jak i Irlandia będą miały po 19 pkt. w tabeli. Zadecyduje jednak przewaga bramek, a ta jest na naszą korzyść! A więc wszystko w rękach (i przede wszystkim nogach) naszych piłkarzy!   Brawo dla Roberta i całej ekipy! Robert tak skomentował mecz: Jestem dumny z chłopaków, że walczliśmy do końca - powiedział w  Polsacie. Robert  zapytany o niedzielne starcie z Irlandią zapowiedział : T o będzie kolejny mecz walki! Nie wątpimy w to. :)   Robert Lewandowski bohaterem meczu!   Robertem zachwycają się wszyscy! M.in. Kuba Wojewódzki.       (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); tak że tego ...k. Posted by Kuba Wojewódzki - Król TVN on  8 października 2015     A także Monika Olejnik!     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Boski Robert Lewandowski :) Brawo! A chcieli mu...