Selena Gomez
East News

Selena Gomez wciąż tęskni za Justinem Bieberem?! Nie uwierzycie, w jakim stanie przyłapali ją paparazzi!

Selena Gomez
East News

Selena Gomez długo nie mogła pozbierać się po informacji o zaręczynach i ślubie swojego byłego, Justina Biebera. Para tworzyła przez lata bardzo burzliwy związek - nieustannie rozstawała się i wracała do siebie. Gdy Justin podjął decyzję o definitywnym zakończeniu związku z Seleną i spotkaniach z Hailey Baldwin, a następnie błyskawicznie oświadczył się jej i wziął z nią ślub, Selena Gomez całkowicie się załamała.

Artystka trafiła do szpitala psychiatrycznego, gdzie spędziła kilka kolejnych miesięcy, całkowicie odcinając się od mediów i social mediów, a tym samym i od fanów. Dopiero jakiś czas temu powróciła, zaczęła wracać do formy i bywać na czerwonym dywanie. Fani zastanawiają się jednak, czy wciąż tęskni za Bieberem? Jej najnowsze zdjęcia mówią wszystko na ten temat!

Selena Gomez już zapomniała o Bieberze?

Wszystko wskazuje na to, że Selena Gomez zostawiła przeszłość, a tym samym i Justina Biebera za sobą. Ostatnio gwiazda została przyłapana, gdy szła na spotkanie ze swoimi przyjaciółmi. Na zdjęciach Selena zachwyca! Gwiazda ma świetnie ułożone włosy - w delikatnych i romantycznych falach jej do twarzy, makijaż i elegancką stylizację, która podkreśliła jej świetną figurę. 

Widać, że Selena Gomez kwitnie i czuje się już zacznie lepiej niż rok temu o tej porze. Wygląda więc na to, że artystka wróciła na prostą i załamanie nerwowe oraz tęsknotę za byłym ma całkowicie za sobą. Bardzo nas to cieszy! 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Selena recently! 😍😍😍 #selenagomez @selenagomez Credits to the owner (DM me for credits/removal)

Post udostępniony przez Dior X Mood (@diorxmood)

 

Selena Gomez znów jest szczęśliwa!

Selena Gomez uśmiechnięta
EastNews

Ostatnie miesiące nie były łatwe dla Seleny

Naturalna Selena Gomez na Instagramie
Instagram

 

Więcej na temat Selena Gomez
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04