Selena Gomez
East News

Selena Gomez wraca z nowym teledyskiem! Podniosła się po rozstaniu z Bieberem?

Selena Gomez
East News

Selena Gomez od miesięcy jest bohaterką mediów na całym świecie. Niestety, nie za sprawą swojej muzyki, ale burzliwego życia prywatnego. Przypomnijmy, że niedawno artystka przeszła załamanie nerwowe, w wyniku którego trafiła do szpitala psychiatrycznego. Wszystko przez jej głośne rozstanie z Justinem Bieberem. Artystka liczyła, że tak jak zawsze zdołają do siebie wrócić. Jednak Justin Bieber spotkał na swojej drodze Hailey Baldwin, którą poślubił w tajemnicy. To był cios, po którym Selena Gomez nie mogła się podnieść.

Selena Gomez nagrała nową piosenkę i teledysk

Wygląda jednak na to, że Selena Gomez powoli dochodzi do siebie. Jeszcze niedawno pisano, że potajemnie spotyka się z Justinem Bieberem. Jednak bardzo szybko zdementowano te plotki. Selena Gomez znalazła za to pocieszenie w muzyce. W internecie pojawił się właśnie kawałek z jej gościnnym udziałem. Artystka nagrała go z Bennym Blanco, Tainy oraz J Balvinem. Selena Gomez wystąpiła też w teledysku, który promuje ten kawałek. Musimy przyznać, że wygląda naprawdę dobrze!

Czyżby muzyka była dla Seleny Gomez ucieczką od problemów? Może jej były chłopak powinien wziąć z niej przykład? Justin Bieber przechodzi bowiem kolejne załamanie. Nie jest tajemnicą, że od lat zmaga się z depresją. Choć może liczyć na wsparcie swojej żony, na razie nie daje sobie rady. 

Myślicie, że Justin przesłuchał nową piosenkę Seleny?

Selena Gomez w końcu odżyła?

Trzymamy za nią kciuki!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I Can’t Get Enough is out now! Link in bio @itsbennyblanco @tainy @jbalvin

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

Zobacz także: Koniec rozpaczy po Justinie! Selena Gomez ma nowego chłopaka!

Więcej na temat Selena Gomez
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55