Selena Gomez
East News

Selena Gomez wciąż tęskni za Justinem Bieberem? Zrobiła na Instagramie coś, co mówi wszystko o jej uczuciach!

Selena Gomez
East News

Selena Gomez długo nie mogła pozbierać się po rozstaniu z Justinem Bieberem i jego ślubie z Hailey Baldwin. Gwiazda przez lata rozstawała się z muzykiem i wciąż do niego wracała, dlatego przeżyła prawdziwy szok, gdy late 2018 roku jej relacja z Bieberem zakończyła się raz na zawsze. Gdy Selena dowiedziała się o zaręczynach swojego eks i modelki, a następnie ich szybkim ślubie, przeżyła prawdziwe załamanie! Wokalistka trafiła do szpitala psychiatrycznego, gdzie spędziła kilka kolejnych miesięcy. Czy teraz wciąż tęskni za Justinem? Ostatnio zrobiła coś, co mówi wszystko o jej uczuciach!

Selena Gomez dalej tęskni za Justinem Bieberem?

Po załamaniu nerwowym Selena Gomez całkowicie odcięła się od social mediów i nie wiele tygodni nic nie publikowała na swoim Instagramie. Ostatnio jednak jest coraz bardziej aktywna, chętnie chwali się fotkami i widać, że jest w niezłym stanie. Teraz zrobiła coś, co sprawiło, że jej fani odetchnęli z ulgą.

Jak zauważyli czujni miłośnicy Seleny, gwiazda... wreszcie usunęła ze swojego profilu zdjęcie z Justinem Bieberem! Mowa o fotografii, którą opublikowała w 2018 roku, gdy składała urodzinowe życzenia Justinowi. Teraz post zniknął, co może świadczyć tylko o jednym - Selena wreszcie zerwała ze swoją przeszłością i jest gotowa na nowe życie!

Fani są zachwyceni decyzją Seleny.

Dziękuję, że Bóg w końcu dał jej siłę, by to usunąć.

Wreszcie.

Wreszcie koniec tego rozdziału. Nowe początki, lepsza przyszłość czeka na nią - piszą fani w komentarzach.

Was też cieszy ten krok milowy w życiu Seleny?

 

Selena Gomez wykasowała Biebera ze swojego życia

Selena Gomez
EastNews

Justin Bieber jest teraz szczęśliwym mężem Hailey

Justin Bieber, Hailey Bieber
Instagram

 

Więcej na temat Selena Gomez Justin Bieber
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08