ONS

Seksowne gwiazdy na premierze Savages: ponad bezprawiem

ONS

W Los Angeles odbyła się wielka premiera filmu „Savages: ponad bezprawiem”. Na czerwonym dywanie największy zachwyt wzbudziła Blake Lively, gwiazda popularnego serialu „Plotkara”. Piękna blondynka wyglądała zjawiskowo w couturowej kreacji projektu ulubieńca Jennifer Lopez Zuahaira Murada. Lively w efektownej fryzurze i czerwonej szmince na ustach wyglądała jak prawdziwa gwiazda Hollywood. Kochamy ten look!

Na długą zieloną, mieniącą się w słońcu kreację Gucci postawiła Salma Hayek, która występuje w filmie „Savages” u boku Blake Lively, Johna Travolty i Benicio del Toro. Aktorka w upiętych włosach i szmaragdowych kolczykach wyglądała pięknie. Jak zwykle.

Na czerwonym dywanie można było spotkać również Mary-Louise Parker. Odtwórczyni głównej roli w hitowym serialu „Trawka” („Weeds”), miała na sobie typową dla siebie krótką sukienkę. Aktorka uwielbia pokazywać swoje zgrabne nogi. Obok niej paparazzi ostrzeliwali fleszami zdobywczynię Oscara Helen Hunt. Gwiazda postawiła na klasykę. Czarna sukienka i delikatny makijaż sprawiły, że stylizację zaliczamy do jak najbardziej udanych.

Poniżej znajdziecie galerię zdjęć z tej imprezy.

Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13