Meghan Markle n.p.
EastNews

Księżna Meghan jest w USA. Jej wizyta w Stanach Zjednoczonych jest owiana tajemnicą. Media ustaliły jednak, że księżna wyjechała na kilka dni, by się zrelaksować w towarzystwie znajomych, wybrać na zakupy i wziąć udział w przyjęciu baby shower! W tym czasie będzie jej towarzyszyła najbliższa przyjaciółka, Jessica Mulroney.

Księżna Meghan relaksuje się w Stanach...

Po Walentynkach spędzonych z księciem Harrym, księżna Sussex w towarzystwie swojego ochroniarza opuściła pałac. Wsiadła do czarnego SUV-a ubrana w czarny długi płaszcz i ciemny kapelusz i pojechała na lotnisko w Londynie, skąd wyleciała do USA. Spędzi tam pięć dni. Widać, że podczas tej wyprawy Meghan chce pozostać niezauważona. Trzyma nisko głowę, nie patrzy na śledzących ją fotoreporterów i nie rozsyła promiennych uśmiechów, tak jak ma to miejsce podczas oficjalnych wizyt. Księżna najwyraźniej potrzebowała przed porodem czasu tylko dla siebie i zdecydowała spędzić go razem z dawnymi znajomymi w Stanach. To już ostatni dzwonek na taką podróż - lekarze odradzają tak długie podróże samolotem w ostatnim miesiącu ciąży.

Baby shower księżnej Meghan!

Księżna Meghan przyjechała do USA  na specjalnie przygotowane dla niej przyjęcie. Baby shower to bardzo popularna w Stanach impreza organizowana dla przyszłej mamy. W Wielkiej Brytanii ten zwyczaj jest znany, ale ciężarne w rodzinie królewskiej nie mogą nie liczyć na takie przyjęcie. Księżna Kate, chociaż jest mamą trójki dzieci, nie miała zorganizowanego baby shower przed narodzinami żadnego z nich.

Przyjaciółki Meghan postanowiły jednak zadbać o przyszłą mamę i zaprosiły ją na świętowanie do Nowego Jorku. Jak donosi "Daily Mail", podróż księżnej zakończy się imprezą baby shower w hotelu na Upper East Side, na której pojawi się 15 najbliższych koleżanek Meghan. Wśród nich nie zabraknie stylistki gwiazd, która jest najbliższą przyjaciółką księżnej - Jessiki Mulroney. Według amerykańskich magazynów, księżna Kate nie znalazła się na liście gości! 

 

Meghan Markle, książę Harry, beta
EastNews

Na baby shower przyszła mama dostaje zawsze mnóstwo prezentów dla maleństwa. Co dostanie książątko od amerykańskich cioć?

Meghan Markle n.p.
EastNews

Zobacz także:  Kate i Meghan ciągle rywalizują... aż ciężko uwierzyć o jak błahe rzeczy

Więcej na temat Meghan Markle