Sebastian Kulczyk żegna Piotra

Sebastian Kulczyk i Piotr Woźniak-Starak przyjaźnili się. Miliarder zamieścił wzruszający post

Sebastian Kulczyk żegna Piotra

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Producent filmowy zginął na jeziorze Kisajno w wieku 39 lat. Mąż Agnieszki Woźniak-Starak przyjaźnił się z wieloma gwiazdami show-biznesu, ale równie bliski był mu Sebastian Kulczyk, polski przedsiębiorca, syn Grażyny i Jana Kulczyków, jeden z najbogatszych ludzi w Polsce. Na Instagramie Sebastiana pojawiło się wymowne zdjęcie i wzruszające opis.

Sebastian Kulczyk żegna Piotra Woźniaka-Staraka

O tym, że Sebastian jest bardzo blisko Piotra świadczy m.in. fakt, że był on obecny na tajnym ślubie Woźniaka-Staraka z Agnieszką w Wenecji. Zdjęcia pokazała sama prezenterka TVN!
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️🍾🚀🎉💍👰👻🤘

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

 

Sebastian Kulczyk nie często udziela się w mediach, a na Instagramie pokazuje głównie zdjęcia z wakacji. Postanowił jednak pożegnać swojego przyjaciela. Piotra nazwał "braciszkiem":

Będzie mi Cię brakować braciszku... R.I.P.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Będzie mi Cię brakować braciszku... R.I.P. @pwsas

Post udostępniony przez Sebastian K (@sebakul)

 

Piotra pożegnali również m.in. Borys Szyc, Agnieszka Włodarczyk, Leszek Stanek, Paulina Krupińska, Magda Steczkowska, Edward Miszczak, Kinga Rusin, Joanna Przetakiewicz, Maria Sadowska, Alicja Bachleda-Curuś czy Magdalena Boczarska, która zagrała w największej produkcji Piotra - "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". 

Piotrze, ciągle tak ciężko w to uwierzyć. I tak trudno się z tym pogodzić... Ta strata boli ogromnie. Bo nic i nikt Ciebie nie zastąpi. Byłeś jedną z najważniejszych i najbliższych osób w moim życiu. I jednym z piękniejszych ludzi, jakich poznałam. Dziękuje Ci za to, że wierzyłeś we mnie jak nikt nigdy dotąd. To zaszczyt, że mogłam Cię poznać. Mieć w Tobie przyjaciela i być częścią Twojej pięknej wizji o prawdziwym kinie- napisała na Instagramie aktorka.

Przypomnijmy - prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie wypadku na jeziorze. Zapowiedziała również sekcję zwłok. Rodzina nie podaje żadnych informacji na temat pogrzebu. Bliscy podjęli decyzję, że na Instagramie Piotra zostanie wyłączona opcja dodawania komentarzy. Podobnie zrobiła sama Agnieszka Woźniak-Starak.

 

Piotr Woźniak-Starak zginął w wypadku na jeziorze Kisajno. Miał 39 lat. 

Piotr Woźniak-Starak
instagram

 

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43