Sebastian Karpiel Bułecka w białym T-shircie pozuje do zdjęć
Eastnews
1/7
Sebastian Karpiel Bułecka w białym T-shircie pozuje do zdjęć
Eastnews

To był przełomowy rok dla lidera Zakopower. Spełniło się największe marzenie Sebastiana Karpiela-Bułecka - został ojcem. W wakacje urodziła mu się córeczka Antosia, która jest teraz oczkiem w głowie taty. O roli ojca, nowej płycie, wzruszających chwilach z córką, porodzie i  planach powiększenia rodziny, Sebastian opowiedział w programie Łukasza Jakóbiaka “20m2”.

Sebastian Karpiel-Bułecka o macierzyństwie:

“To jest wielkie przeżycie. Mnie to spotkało w wieku 39 lat, czyli jako dojrzałego człowieka i to jest dosyć takie wyczekane. Zawsze o tym marzyłem, w końcu to się stało, w końcu do tego dorosłem. Udało mi się tym ojcem zostać. Mam nadzieję tylko, że się sprawdzę w tej roli, że będę tym ojcem naprawdę dobrym. Takie mam plany. Chciałbym żeby moja córka jak dorośnie kiedyś przyjdzie do mnie i powie, że chciałaby takiego ojca dla swoich dzieci jakim ja byłem dla niej. Będę o to walczył i będę się o to starał”

2/7
Sebastian Karpiel Bułecka w garniturze
ONS

Z okazji jubileuszu zespołu Zakopower już 25 września ukaże się płyta “Tak ma być”, na której znalazła się piosenka “Tata”.

Sebastian Karpiel-Bułecka o piosence "Tata":

"Na tej płycie są piosenki, które bezpośrednio odwołują się do tego, co się wydarzyło w moim życiu. Jest utwór pod tytułem „Tata”, co jest ewidentne i absolutnie nie mam zamiaru od tego uciekać. Moje życie w ostatnim czasie diametralnie się zmieniło, zostałem ojcem. Stało się coś o czym marzyłem. Coś co absolutnie wywróciło wszystko do góry nogami i to musi być słychać na tej płycie. Chciałem, żeby tak było. Nagrywałem płytę z totalnym spokojem duszy. Moje życie prywatne tak się poukładało, że mogłem spokojnie wejść do studia i nagrywać, nie myśleć o rozterkach i problemach"

3/7
Sebastian Karpiel Bułecka w czarnym T-shircie pozuje do zdjęć
ONS

Sebastian Karpiel-Bułecka zdradził też, że zawsze był emocjonalnym człowiekiem, ale przy córce stał się jeszcze bardziej wrażliwy. Czy zdarza mu się płakać?

“Tak, a odkąd mi się urodziło dziecko to w ogóle wzruszam się co chwilę, wiesz. Ja już miałem tak, że pamiętam ona się miała urodzić i tam Paulina jej wyprała rzeczy to jak ściągałem pranie to mi już, jej te małe wszystkie bambeciki, to już mi łzy w oczach stały, bo się tym wzruszam i to jest piękne. W ogóle wzruszenie często towarzyszy macierzyństwu, towarzyszy byciu matką czy ojcem i to jest super. Jak patrzę na to dziecko, wiesz ono się uśmiechnie i jesteś zrobiony”

4/7
Paulina Krupińska w bluzie na plaży w Sopocie
Instagram

Muzyk zespołu Zakopower powiedział, że był obecny na sali porodowej i nie żałuje, że zdecydował się na ten krok.

“Nigdy siebie nie podejrzewałem o takie pokłady, o taką podatność na wzruszenia jak to ma miejsce teraz, kiedy to dziecko przyszło na świat, także naprawdę zachęcam wszystkich i polecam bycie rodzicem. To jest wielkie przeżycie. Jeszcze tam byłem i uczestniczyłem w tym wszystkim, więc to były tak wielkie emocje i byłem zupełnie myślami w innej przestrzeni wtedy”

5/7
Sebastian Karpiel Bułecka i Natalia Przybysz na próbach przed koncertem w Opolu
Eastnews

Dopiero, gdy Sebastian założył rodzinę, poczuł się szczęśliwy i spełniony.

“Tak absolutnie jestem szczęśliwy, spełniony. Wiesz to wszystko nabrało innego wymiaru. Totalnie zmienia życie, bo przedtem wszystko co robiłem to było według mnie na pół gwizdka. A teraz to ma inny wymiar, przez to, że robię to jeszcze dla kogoś”

6/7
Sebastian Karpiel Bułecka wychodzi ze sklepu

Sebastian wychowywany był tylko przez mamę, dlatego chciałby, żeby jego córka nigdy nie odczuła braku ojca.

“Mnie jako chłopcu brakowało obecności ojca. On był, ale nie było go z nami, my nie żyliśmy razem, gdzieś tam był daleko. Więc doskonale wiem, w którym punkcie i miejscu odczuwałem to najbardziej. Teraz wiem, jak tą przestrzeń zagospodarować mojej córce, tak. Na co zwrócić uwagę, bo sam pamiętam co mnie bolało i będę się starał po prostu jej tą przestrzeń w odpowiedni sposób zapełniać, żeby czuła tą moją obecność, żebym był dla niej wsparciem. To potem w dorosłym życiu jest taki stelaż, taka świadomość, że mogłeś na kogoś liczyć. Na tego ojca, na matkę, na rodziców mogłeś liczyć”

7/7
Sebastian Karpiel Bułecka pozuje do zdjęć
Eastnews

Skoro macierzyństwo tak bardzo zmieniło życie Sebastiana i Pauliny Krupińskiej, czy teraz para planuje powiększenie rodziny?

Sebastian Karpiel-Bułecka o kolejnych dzieciach:

“Ja nie powiedziałem ostatniego słowa. Chciałbym mieć więcej dzieci, jeżeli to mi będzie dane, to się będę bardzo cieszył. Zobaczmy. Na razie jest Antosia i jestem na niej skupiony, jest moją wielką miłością. Ale nie powiedziałem, tak jak mówię, ostatniego słowa”