Sebastian Karpiel-Bułecka komentuje narodziny drugiego dziecka Paulina Krupińska pokazała syna Sebastian Karpiel-Bułecka wzruszająco o rodzinie Sebastian Karpiel-Bułecka wzruszająco o rodzinie Sebastian Karpiel-Bułecka wzruszająco o rodzinie
Sebastian Karpiel-Bułecka komentuje narodziny drugiego dziecka
Instagram
1/6
Sebastian Karpiel-Bułecka komentuje narodziny drugiego dziecka
Instagram

Sebastian Karpiel-Bułecka po raz pierwszy skomentował narodziny syna. 22 maja polski media obiegła szczęśliwa informacja o pojawieniu się na świecie drugiego dziecka Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki. Para bardzo rzadko rozmawia o swoim życiu prywatnym, a sama modelka nie pokazywała się publicznie z rosnącym ciążowym brzuszkiem. Młoda mama dopiero kilka tygodni przed porodem w jednym z  wywiadów potwierdziła wcześniejsze doniesienia o drugiej ciąży. Teraz Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka cieszą się  wspólnymi chwilami z córką Antosią i kilkutygodniowym synkiem. Dumny tata w rozmowie z magazynem "Uroda życia" skomentował narodziny drugiego dziecka. Co powiedział o swojej rodzinie i czy spełnia się w roli ojca? 

Zobacz także: Paulina Krupińska PIERWSZY raz pokazała zdjęcie z drugim dzieckiem - jej synkiem! "Podwójna mama"

Miłość do moich dzieci rekompensuje mi w stu procentach wszystkie ograniczenia, które one ze sobą przyniosły. Brzmi jak banał, ale tak po prostu jest. Zawsze lubiłem dzieci, ale kiedy patrzę na własne, rosną mi skrzydła, nawet po nieprzespanej nocy. Zostałem ojcem w wieku 39 lat i naprawdę byłem już na to gotowy, a nawet tego spragniony- przyznał partner Pauliny Krupińskiej.

Co jeszcze o dzieciach i Paulinie Krupińskiej powiedział Sebastian Karpiel-Bułecka? Tego dowiecie się na następnej stronie! Zapraszamy do naszej galerii.

Zobacz także: Narodziny ojca! Sebastian Karpiel-Bułecka: "Bycie rodzicem jest darem od Pana Boga" ZDJĘCIA

2/6
Paulina Krupińska pokazała syna
Instagram

Jakim ojcem jest Sebastian Karpiel-Bułecka?

Staram się stawiać granice, z różnym skutkiem... Jestem zdania, że dziecko musi mieć dzieciństwo. A dzieciństwo powinno być radosne, bezpieczne. Rozpieszczam. Jak trzeba, tarzam się po podłodze, jak trzeba być niedźwiedziem, jestem niedźwiedziem. Z rozkoszą- przyznał w rozmowie z magazynem.

 

3/6
Sebastian Karpiel-Bułecka wzruszająco o rodzinie
Instagram

To, że udało mi się w końcu spotkać tę kobietę i założyć upragnioną rodzinę, jest zasługą mojej wiary. Wymodliłem sobie swoje szczęście. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości- mówi Sebastian o swojej partnerce, Paulinie Krupińskiej.

Zobacz także: ODKRYTO, W JAKIM WIEKU NAJLEPIEJ URODZIĆ PIERWSZE DZIECKO. WCALE NIE PRZED 30.! 

4/6
Sebastian Karpiel-Bułecka wzruszająco o rodzinie
Instagram
5/6
Sebastian Karpiel-Bułecka wzruszająco o rodzinie
Instagram
6/6
Sebastian Karpiel-Bułecka wzruszająco o rodzinie
Instagram