Paulina Krupińska komentuje drugą ciążę
Instagram

Paulina Krupińska po raz pierwszy skomentowała swoją drugą ciążę! "Chciałam, żeby Tosia miała brata albo siostrę"

Paulina Krupińska komentuje drugą ciążę
Instagram

Paulina Krupińska po raz pierwszy skomentowała swoją drugą ciążę! Piękna partnerka Sebastiana Karpiela-Bułecki już wkrótce po raz drugi zostanie mamą. Ciężarna gwiazda unika jednak oficjalnych imprez i stara się nie pokazywać rosnącego brzuszka. Również na profilach społecznościowych Pauliny Krupińskiej trudno znaleźć zdjęcie z ciążowymi krągłościami. Informacje o drugiej ciąży Pauliny potwierdził jakiś czas temu przyrodni brat Sebastiana Karpiela-Bułecki. Mama prawie 2-letniej Tosi do tej pory nie komentowała tych informacji. Teraz, w rozmowie z Marzeną Rogalską, zrobiła wyjątek. 

Zobacz także: W końcu WIDAĆ brzuszek! Ciężarna Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka na spacerze ZDJĘCIA

Paulina Krupińska o drugim dziecku

Paulina Krupińska była gościem w programie Marzeny Rogalskiej "Rogalska od kuchni" w radiu Złote Przeboje. W wywiadzie opowiedziała m.in. o życiu u boku Sebastiana Karpiela-Bułecki oraz o swojej córce Tosi. Modelka nie mówiła o swojej drugiej ciąży, jednak Marzena Rogalska zapytała ją wprost "Skoro Tosia była idealna, to rozumiem, że rodzeństwo będzie miała, bo się rodzice nie zrazili?". Jak odpowiedziała ciężarna gwiazda?

Rodzice się nie zrazili - przyznała Paulina Krupińska. Sebastian i ja podkreślaliśmy zawsze, że nie powiedzieliśmy ostatniego słowa w kwestiach rodzicielstwa. Tak naprawdę chciałam żeby miała brata, albo siostrę. Życie jedynaka wydaje mi się takie bardziej smutne. Jak rodzice odchodzą, to zostaje ci najbliższa rodzina, to jest rodzeństwo brat albo siostra. 

Przy okazji, Paulina Krupińska zdradziła, że od wielu lat chciała zostać mamą. 

Ja bardzo szybko chciałam mieć dziecko, tylko wcześniej mi się taki kandydat nie trafił. W końcu ten góral się zdecydował, pojawił się w moim życiu. Wszystkie znaki na niebie i ziemi dawały jakieś sygnały i nas połączyły. I dzięki temu, że poznałam Sebastiana mogłam te marzenia zrealizować.

Przypominamy, że według medialnych doniesień Paulina Krupińska urodzi syna. 

Zobacz także: Paulina Krupińska wyjdzie za mąż za Sebastiana Karpiela-Bułeckę?! Gdzie i kiedy odbędzie się uroczystość?

Paulina Krupińska opowiedziała o swoim życiu w programie Marzeny Rogalskiej.

Paulina Krupińska opowiedziała o drugiej ciąży
Instagram

Piękna gwiazda wkrótce urodzi drugie dziecko.

Paulina Krupińska w ciąży na spacerze

 

Więcej na temat Paulina Krupińska
Przeładuj

Ida Nowakowska już wybrała imię dla synka? Będzie tradycyjne! "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

zobacz 02:08