Noah Boruc skończył roczek! Właśnie dziś Sara i Artur Borucowie świętują pierwsze urodziny ukochanego syna. Jak spędzają ten wyjatkowy dla nich dzień? Dumna mama przygotowała tort, a w domu pojawiły się urodzinowe dekoracje. Sara Boruc opublikowała również najnowsze zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, jak dziś wygląda jej syn! Noah to prawdziwy słodziak!

Reklama

Sara Boruc pochwaliła się swoim synem

Dokładnie 5 maja 2019 roku Sara i Artur Borucowie po raz kolejny zostali rodzicami. Na świecie pojawił się wówczas ich wymarzony syn- chłopiec otrzymał imię Noah. Tuż po porodzie dumna tata opublikował wzruszające nagranie.

Jest już z nami Noah❤️. Nie potrafię wyrazić słowami jaki jestem dumny z Ciebie Słońce. Dziekuje...Noah is here - piłkarz napisał wówczas na Instagramie.

Od tamtych wydarzeń minął już rok. W tym czasie sportowiec i jego żona chętnie publikowali w sieci zdjęcia swojego syna. Para nie ukrywała wizerunku chłopca, który dziś jest już dużym chłopcem. Teraz Sara Boruc pokazała jego najnowsze zdjęcie! Dumna mama pochwaliła się również urodzinowymi dekoracjami oraz tortem, jaki przygotowała z okazji pierwszych urodzin syna.

Pod zdjęciem syna Artura Boruca pojawiło się pełno komentarzy. Noah otrzymał urodzinowe życzenia m.in. od Anny Lewandowskiej!

- Zdrówka dla maluszka. Rośnij zdrowy - napisała Anna Lewandowska.
- Zdrówka i szczęścia dzidziorku piękny!♥️ - skomentowała Natalia Siwiec.
- Jaki on jest śliczny ♥️♥️♥️♥️♥️ - zachwyca się Joanna Przetakiewicz.

Zobaczcie, jak zmienił się Noah!

Zobacz także

Zobacz także: Sara Boruc podejrzewa, że jest chora na koronawirusa! Zaraziła też swojego męża?

Sara Boruc pokazała nowe zdjęcie syna.

Reklama

Noah skończył roczek!

Instagram
Reklama
Reklama
Reklama