Sara Boruc o Lewandowskiej u Wojewódzkiego Marina i Sara Boruc w identycznych klapkach Sara Boruc u Kuby Wojewódzkiego Anna Lewandowska w koszuli w kratkę
Sara Boruc o Lewandowskiej u Wojewódzkiego
Instagram
"Będzie konflikt"
1/4
Sara Boruc o Lewandowskiej u Wojewódzkiego
Instagram

 

Sara Boruc była gościem w ostatnim odcinku programu Kuby Wojewódzkiego. Jeszcze przed emisją odcinka Sara napisała na swoim Instagramie: "Poszłam pogadać o albumie ale zdążyłam już zapomnieć, że planowanie czegokolwiek w kontekście Kuby nie wchodzi w grę..." i musimy się z nią zgodzić! Dociekliwy dziennikarz pokusił się o zadanie pytania o Annę Lewandowską! Choć żona Boruca była lekko zmieszana, to odważnie i z pełną świadomością odpowiedziała na pytanie. Lecz czy takiej odpowiedzi spodziewała się "Lewa"? Prowadzący stwierdził, że... "narodził się nowy konflikt w show-biznesie"! Co takiego powiedziała Sara, że wywołało tyle emocji? Sprawdźcie!

 

Polecamy: Lewandowska znów pod ostrzałem! Fanka wytknęła jej błędy: "Hasło i wpis mają tyle błędów, że oczy bolą "! Ania odpowiedziała

2/4
Marina i Sara Boruc w identycznych klapkach

 

Pod koniec wakacji Sara Boruc wydała debiutancką płytę. Krążek zatytułowany "Love On My Own" bardzo przypadł do gustu fanom i świetnie się sprzedaje. W związku z promocją płyty, żona Artura udzieliła w ostatnim czasie wielu wywiadów. Oprócz tematów muzycznych, pojawiały się też pytania o małżeństwo oraz... koleżanki! Właśnie o inne WAGs zapytał Kuba Wojewódzki:

Która z żon polskich piłkarzy realizuje się poza mężem? Która robi to najlepiej? - zaczął.

Sara była zaskoczona pytaniem jednak mimo obaw odpowiedziała...

3/4
Sara Boruc u Kuby Wojewódzkiego
Instagram

 

Sara Boruc komentuje sukces Lewandowskiej!

 

Kiedy Kuba zadał niewygodne pytanie, nastała cisza. Sara ewidentnie była zaskoczona, a gwiazdor musiał interweniować:

Dlaczego od razu nie odpowiedziałaś, że Lewandowska? - dopytywał.

Piosenkarka będąc postawiona pod ścianą, wreszcie odpowiedziała:

Bo powiedziałeś, która poza mężem - tak totalnie. Ja uważam, że żadna z nas z ręką na sercu nie może sobie powiedzieć, że jest tu gdzie jest i doszła do tego, do czego doszła gdyby nie sławny mąż. Ja się umiem do tego przyznać. Myślę, że dziewczyny też mają tego świadomość. To otwiera wiele drzwi. Po to jest związek, by ludzie się szanowali i pomagali sobie.

Gospodarz programu stwierdził nawet żartobliwie, że "narodził się nowy konflikt w show-biznesie"! Miał rację?

4/4
Anna Lewandowska w koszuli w kratkę
Instagram

Czy Ania zgodzi się z wypowiedzią Sary? Może jednak uważa, że sukces osiągnęła dzięki ciężkiej pracy i determinacji? Miejmy nadzieję, że panie się dogadają!