Anna Lewandowska smutna
East News
Ania odpowiedziała!
1/4
Anna Lewandowska smutna
East News

Anna Lewandowska została upomniana przez jedną z obserwatorek, ponieważ dodała nowy post z błędem! Fanka zasugerowała tym samym, że Ania powinna podszkolić swój angielski! Trenerka poczuła się chyba delikatnie zażenowana, nie pozostała obojętna i... odpowiedziała! Co odpisała? Będziecie zaskoczeni!

 

Anna Lewandowska upomniana przez fankę

Ania Lewandowska wykreowała swój wizerunek bardzo umiejętnie - uważana jest za perfekcjonistkę. Kiedy ludzie starają się popełniać jak najmniej błędów, ona wychodzi z założenia, by nie popełniać ich wcale! Częste, niepochlebne komentarze nie robiły na niej wrażenia, pozostawała obojętna i nie odpowiadała na zaczepki. W ostatnim czasie to się jednak zmieniło i trenerka nie pozostaje dłużna.

 

Sprawdźcie na następnych stronach jak zareagowała na uwagę jednej z fanek!

 

Polecamy: POJEDYNEK! Anna Lewandowska i Paulina Sykut w identycznym komplecie polskiej marki. Która lepiej?

2/4
Anna Lewandowska, Paulina Krupińska
Instagram

W ostatnich dniach uwagę Ani Lewandowskiej zwróciła jedna z obserwatorek. Chodziło o to, że Ania, pozując z Paulina Krupińską, wystawiła język:

Dlaczego Anna Lewandowska na każdym zdjęciu pokazuje język?

Modelka postanowiła obronić trenerkę, odpowiadając ironicznie: 

Bo lubi.

O co poszło tym razem? Odpowiedź na następnym slajdzie!

3/4
Anna Lewandowska skrytykowana za błędy w języku angielskim
Instagram

"Starting tomorrow? 🤗✌🏻 Who among you is using diet from my @diet_training_by_ann app? My tomorrow's breakfast is an ENERGY MILLET WITH COCONUT MILK AND FRUITS. How does your menu looks like?" napisała Ania pod postem na Instagramie. Jedna z obserwatorek dopatrzyła się błędu:

Ja rozumiem, że po angielsku to bardziej światowo. Ale skoro już pisze Pani w obcym języku to proszę robić to poprawnie. I hasło i wpis mają tyle błędów, że oczy bolą - skomentowała. 

Fanki natychmiast stanęły w obronie:

Ja tam tylko 1 błąd widzę ale co mnie to obchodzi , każdy je popełnia . Ale aż tak oczy mnie nie bolą 😂😂😂;

Bez przesady, żeby się nauczyć najpierw trzeba popełniać błędy to raz, a dwa potem przez takie komentarze inni boją się mowić po angielsku bo zaraz znajdzie się ktoś kto wytknie jakiś błąd ✌🏻 - piszą.

Dla mniej spostrzegawczych - ten błąd to o jedno "s" za dużo w zdaniu "How does your menu looks like?". Skoro piszemy "does" to "look", a nie "looks". Ale któż z nas nie popełnia błędów...

Zresztą Ania Lewandowska postanowiła także obronić się sama i odpowiedziała!

4/4
Anna Lewandowska
Instagram

Ania odpisała w bardzo żartobliwy sposób, nie dając po sobie poznać, że uwaga fanki ją ruszyła:

Zluzuj ;) - odpowiedziała. 

Za taki komentarz pochwaliły ją inne obserwatorki:

Za to Cię uwielbiam Ania :) za ten dystans :) Miłego dnia Wszystkim;

Kto nie próbuje ten nie popełnia błędów. Anglicy popełniają błędy, ale nie przejmują się tym, bo wolą cieszyć się życiem. Szkoda czasu na wylapywanie drobiazgów. Czy to coś zmieni? Na pewno nie odbierze sukcesu Pani @annalewandowskahpba - bronią zawzięcie "Lewą".

Zgadzacie się z nimi? My tak!

Więcej na temat Anna Lewandowska