Kilka dni temu Sara i Artur Borucowie podzielili się z nami radosną wiadomością. Małżeństwo po raz kolejny zostało rodzicami. Piosenkarka urodziła chłopca, który otrzymał na imię Noah. Wybór imienia przez parę nie spodobał się wszystkim internautom, którzy wyrazili swoje zdanie w mediach społecznościowych. Zobaczcie, co Sara im odpowiedziała.

Reklama

Boruc krytykowana za wybór imienia

Sara Mannei-Boruc zdecydowała się na poród domowy w wodzie. Gwiazda przez cały okres ciąży czuła się świetnie i lekarze nie widzieli przeciwwskazań, aby piosenkarka urodziła w domowym zaciszu. Sportowiec nie opuścił swojej żony nawet na krok. Był wielkim wsparciem dla ukochanej.

Nie dałabym rady bez Niego (...) Było idealnie, perfekcyjnie, pięknie - pisała Sara o porodzie na Instagramie.

Zobacz także: "Przywitaliśmy naszego synka w zaciszu własnego domku". Dumna mama pokazała swoje dziecko!

Projektantka od razu po porodzie nie tylko podzieliła się z fanami wyborem imienia, ale i pokazała chłopca w mediach społecznościowych! Oryginale imię nie wszystkim fanom przypadło do gustu.

Jest tyle pięknych polskich imion, a wybrali jakieś Noah. Nie wiem czy się śmiać, czy płakać... - napisała jedna z internautek.

Sara odpowiedziała jej:

Zobacz także

Odrobić lekcję proponuję - napisała.

Co oznacza imię Noah?

Swoje uczucia czy miłość wyraża w sposób zrównoważony. Koniecznie chce osiągnąć szybki sukces nie bacząc na koszty. Noah lubi bujne życie towarzyskie i ma mnóstwo znajomych i przyjaciół. Noah często jednak kieruje się bardziej sercem niż rozumem. Posiada dobrą intuicję, ale boi się jej zaufać. Noah jest osobą zdecydowaną - czytamy na imiona.ovh.

My jesteśmy zachwyceni wyborem imienia! :) A jak Wam się podoba?

Instagram

Sara i Artur są małżeństwem od 5 lat

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama