Sara Boruc komentuje plotki o konflikcie z Mariną i Anną Lewandowską
Instagram
Zaskakujący komentarz żony Boruca!
1/4
Sara Boruc komentuje plotki o konflikcie z Mariną i Anną Lewandowską
Instagram

 

Sara Boruc w Dzień Dobry TVN skomentowała plotki o swoim konflikcie z Mariną i Anną Lewandowską. Media już od kilku tygodni informują, że relacje pięknych WAGs nie są już tak pozytywne, jak jeszcze kilka miesięcy temu. Jakiś czas temu Sara i Marina nie ukrywały, że łączy je przyjaźń- razem wypoczywały na wakacjach i wspólnie kibicowały swoim mężom. Teraz bardzo rzadko pokazują się razem i nie publikują w sieci wspólnych zdjęć. Według medialnych plotek Marina nie jest zachwycona sukcesem płyty Sary, która postanowiła spróbować swoich sił jako piosenkarka. Anna Lewandowska z kolei  jest ponoć wściekła na Sarę za to, że pojawiła się na okładce magazynu Ewy Chodakowskiej...

 

Jak doniesienia o konflikcie z Mariną i Anną Lewandowską komentuje Sara Boruc? Jej wypowiedź może zaskakiwać! 

 

Zobacz także: Tak Sara Mannei zaczynała przygodę z show-biznesem… Pamiętasz?

2/4
Marina i Sara Boruc w Paryżu
Instagram

Media od kilku tygodni plotkują, że to już koniec wielkiej przyjaźni Mariny i Sary Boruc. Atmosferę wokół ich rzekomego konfliktu  rozgrzały ostatnio same żony piłkarzy publikując w sieci zaskakujące wpisy.

 

Zobacz: "W moim życiu nie ma już miejsca na fałszywych ludzi" Sara Boruc i Marina mają konflikt?! Wiemy, o co poszło!

 

Od kilku dni plotkuje się również, że Sara jest w konflikcie nie tylko z Mariną, ale też z Anną Lewandowską. Jak medialne doniesienia skomentowała żona Artura Boruca? 

 

Zobacz także: WOJEWÓDZKI ZAPYTAŁ SARĘ BORUC-MANNEI O LEWANDOWSKĄ. "ŻADNA Z NAS NIE BYŁABY TU, GDYBY NIE SŁAWNY MĄŻ"

3/4
Anna Lewandowska, Sara Boruc, Marina
Instagram

Sara Boruc w rozmowie z Dzień dobry TVN śmiała się z medialnych doniesień dotyczących jej rzekomego konfliktu, ale przyznała, że w każdej plotce jest ziarno prawdy!

To są media, my się z tego śmiejemy. Nie ma co tego dotykać. Stwierdziłyśmy, że nie będziemy się z niczego tłumaczyć. Jest fajnie i nic się nie dzieje - przyznała Sara Boruc, ale po chwili dodała: Wiadomo, zawsze jest jakieś ziarno prawdy w tych plotkach i gdzieś tam skądś to się bierze, ktoś rzeczywiście mógł coś takiego powiedzieć, ale na pewno nie powiedziała tego żadna z nas i żadna z nas nie zaczęła rozsiewać tego typu plotki.

Zobacz także: MARINA I LEWANDOWSKA W IDENTYCZNEJ KOSZULI W KRATĘ. JEJ CENA ZWALA Z NÓG

4/4
Marina i Sara Boruc w identycznych klapkach

Myślicie, że komentarz Sary Boruc zakończy plotki o jej rzekomych konfliktach z Mariną i Anną Lewandowską? 

 

Zobacz także: Kłótnie w przyjaźni – jak rozwiązać konflikt z bliską osobą