Marina i Sara Boruc  we Włoszech
East News
Zobacz ich nowe wpisy!
1/4
Marina i Sara Boruc  we Włoszech
East News

 

To już koniec przyjaźni Mariny i Sary Boruc? Tego chyba nie spodziewał się nikt! Jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się, że żonę Wojtka Szczęsnego i żonę Artura Boruca łączy prawdziwa przyjaźń. Piękne WAGs chętnie pokazywały wspólne zdjęcia z wakacji, wspierały się i razem kibicowały swoim mężom. Niestety, teraz wydaje się, że w relacjach Mariny i Sary coś zaczęło się psuć. Media zauważyły, że żona Wojtka Szczęsnego nie była zachwycona sukcesem płyty swojej przyjaciółki, która postanowiła wkroczyć na rynek muzyczny...  Atmosferę wokół ich rzekomego konfliktu podgrzały same piosenkarki, które opublikowały w sieci zaskakujące wpisy.

 

Zobaczcie, co napisały! Czyżby plotki o konflikcie Mariny i Sary Boruc były prawdziwe? 

 

Zobacz także: Tak Sara Mannei zaczynałaprzygodę z show-biznesem… Pamiętasz?

2/4
Marina i Sara Boruc w Mediolanie
fot. Ania Zarzycka

 

Patrząc na profile Mariny i Sary na portalach społecznościowych łatwo zauważyć, że piękne WAGs już od jakiegoś czasu nie publikują wspólnych zdjęć. Mogłoby się wydawać, że ich relacje nieco się zmieniły kiedy Marina została mamą i w naturalny sposób teraz cały swój czas poświęca dziecku. Media zauważyły jednak, że to kariera muzyczna Sary jest powodem coraz gorszych relacji żon Wojtka Szczęsnego i Artura Boruca. Dziennikarze już kilka tygodni temu, kiedy Sara udzieliła wywiadu w którym krytykuje swoje koleżanki za wspólne sesje zdjęciowe z mężami, zastanawiali się czy Marina nie obraziła się na takie uszczypliwości- przecież Marina i Wojtek Szczęsny już nieraz pozowali razem do sesji okładkowych. 

(...) do tej pory nie zrobiliśmy z Arturem żadnej wspólnej sesji i wywiadu do kolorowych pism. Uważam to za słabe i nie chcę opowiadać o naszym życiu, miłości i o tym, co robimy w łóżku, bo nie ukrywajmy, do tego to się sprowadza - Sara mówiła w wywiadzie z Piotrem Grabarczykiem. (...) gdy widzę te wszystkie rozdmuchane sesje i wywiady na bogato, to trochę mnie to śmieszy. 

 

Niestety, teraz wszystko wskazuje na to, że konflikt Mariny i Sary przybrał na sile! Spójrzcie, co ostatnio pisały! 

 

Zobacz także: Sara Boruc wprost o innych WAG's: „Robią infantylne sesje w nie swoich domach”

3/4
Sara Boruc i Marina Szczęsna przywiozły swoich mężów na zgrupowanie reprezentacji Polski

 

"Fakt" kilka dni temu informował, że Marina nie była zachwycona pozytywnymi opiniami o debiutanckim albumie Sary Boruc. 

Marina ma z tym problem. Choć trzymała za nią kciuki teraz się wkurza, że płyta Sary się podoba. Myślała że Sarze dostanie się tak samo jak jej rok temu, a tu taka niespodzianka - mówił informator dziennika. 

 

Media zauważyły, że Marina nie wspierała swojej przyjaciółki i nie promuje jej muzyki. Ostatnio jednak zamieściła wpis, w którym zachwyca się swoją inną przyjaciółką, piosenkarką...

Jakie to jest dobre. Fajnie jest mieć utalentowanych przyjaciół. Zawsze będę wspierać niezależnych artystów, bo sama wiem jakie to trudne zrobić WSZYSTKO samemu od podstaw bez wsparcia wytwórni (układów), PR'owców itp..." Brawo kochani - napisała na InstaStories.

 

Chwilę później na profilu Sary pojawił się mocny wpis! Zobaczcie sami! 

Marina i Sara Boruc- to już koniec przyjaźni?
Instagram
Instagram

4/4
Marina i Sara Boruc

 

Sara zamieściła zdjęcie i wpis w którym wspomina dzień w którym zadebiutował jej album. 

W moim życiu nie ma już miejsca na negatywne emocje i fałszywych ludzi , pokazaliście mi , że można tak zwyczajnie , bezinteresownie kogoś lubić , wesprzeć i dać tyle miłości ❤️- napisała na Instagramie. 

Zobaczcie cały wpis Sary! Czyżby plotki o jej konflikcie z Mariną okazały się prawdziwe? 

Marina i Sara Boruc- to już koniec przyjaźni?
Instagram
Instagram

Więcej na temat Marina Sara Boruc