Sara Boruc odpwiada hejterom
Instagram

Sara Boruc ostro na Instagramie: „Kretynko dowiedz się faktów". Kto ją tak zdenerwował?

Sara Boruc odpwiada hejterom
Instagram

Sara Boruc zaskoczyła swoich fanów i wrzuciła na Instagram po raz pierwszy oficjalne rodzinne zdjęcie ze swojego ślubu! Mimo że od ceremonii w Grecji minął ponad rok (niedawno para obchodziła swoją drugą rocznicę ślubu) to Sarze najwyraźniej zebrało się na sentymentalne wspomnienia. Co jest w tym zdjęciu wyjątkowego? To, że Sara i Artur Boruc są na nim ze swoimi córkami Oliwią i Amelią.

Pod zdjęciem fani i znane osoby - tak jak Ania Lewandowska czy projektantka Magda Butrym - zamieścili wiele ciepłych słów. Jednak nie wszystkim przypadło do gustu to, co zamieściła Sara Boruc! Sara nie wytrzymała i publicznie odpowiedziała hejterowi i to w ostrych słowach! Co napisała?

@4dudki weź kretynko dowiedz sie faktów a potem pisz te farmazony. Żygać mi sie chce od rana jak słyszę takie frustratki! Zajmij sie swoim życiem a od mojego WARA!! - czytamy w jednym z komentarzy na Instagramie (pisownia oryginalna)
 

Czemu Sara zareagowała tak emocjonalnie? Komentarza osoby, na którą zdenerwowała się Sara już nie ma. Widać, że to, co odpisała Boruc podziałało.
 

Sara Boruc odpowiada hejterowi


Uważacie, że powinno się reagować na ataki publicznie - tak jak zrobiła to żona Artura Boruca czy jednak pominąć komentarze milczeniem?
 

 

One life one Love. #priceless #family @arturboruc #sinbymannei

A photo posted by Sara Boruc (Mannei) (@sinbymannei_com) on 

Mr&Mrs @arturboruc #lovehim 🔫🔫🔫 #arturboruc #boruc #sinbymannei

A photo posted by Sara Boruc (Mannei) (@sinbymannei_com) on 

❤️ @sinbymanneijewels ❤️ #summer #jewellery #finejewellery #fashion #blog #fashionblog #sinbymanneijewels #necklace #sinbymannei

A photo posted by Sara Boruc (Mannei) (@sinbymannei_com) on

 

Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23