Sandra Kubicka wita swojego chłopaka pocałunkami na lotnisku

Sandra Kubicka wraca do Polski z Miami. Gwiazda "Tańca z gwiazdami" rozstała się z narzeczonym?

Sandra Kubicka wita swojego chłopaka pocałunkami na lotnisku

Sandra Kubicka od dłuższego czasu mieszkała w Miami ze swoim narzeczonym Kaio Alvesem Goncalvesem. Jeszcze w styczniu na Instagramie zdradziła, że jej plan na 2020 rok to zostać Mrs. Sandra Kubicka Goncalves. W czasie kwarantanny często publikowała na Instagramie zdjęcia i relacje, na których pokazywała, jak spędza czas z narzeczonym i dziwiła, się, że izolacja przyczynia się do rozpadu niektórych związków, a teraz sama opublikowała post, w którym oświadczył, że wraca do Polski bo nie jest szczęśliwa w Miami i potrzebuje przestrzeni. 

Jeszcze będzie dobrze ❤️ Kaio mnie uszczęśliwił jak nigdy w życiu. Podnosił na duchu, wspierał, jest miłością mojego życia. Niestety nie jestem w Miami szczęśliwa.. a żeby go uszczęśliwić muszę ja być szczęśliwa sama ze sobą. Przeprowadzam się do Polski. - napisała Sandra Kubicka na Instagramie.

A co ze związkiem Sandry Kubickiej i Kaio Alvesa Goncalvesa?

Powrót Sandry Kubickiej wiąże się z rozstaniem z narzeczonym?

Sandra Kubicka w opublikowanym poście napisała też kilka przemyśleń o swoim związku. Przyznała, że kocha swojego narzeczonego, ale potrzebuje przestrzeni i spokoju, co przy rozrywkowym narzeczonym nie jest łatwe. 

Śmialiśmy się wczoraj przez łzy ze nie potrafimy żyć bez siebie i ta przerwa długo nie wytrzyma.. ale ja narazie potrzebuje przestrzeni. Odetchnąć w spokoju. Kaio jest mega zabawowa osoba dlatego cały świat go pokochał, ja od jakiegos czasu potrzebuje spokoju i to tez jest ok!! Styl życia w miami nie ułatwia nam aby być spokojna rodzina. Czasami trzeba stracić drugiego człowieka żeby to docenić. Mysle ze to tylko ulepszy wszystko. Jestem dobrej mysli. - dodała modelka na temat swojego związku z Kaio. (pis. oryginalna)

Modelka pisze też wprost, że "czasami trzeba stracić drugiego człowieka żeby to docenić". Wygląda na to, że jej powrót do Polski ma sprawić, że Kaio za nią zatęskni! 

Zobacz takżeNa chwilę przed "Tańcem z Gwiazdami" Sandra Kubicka zmieniła kolor włosów! Jak wygląda?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jeszcze będzie dobrze ❤️ Kaio mnie uszczęśliwił jak nigdy w życiu. Podnosil na duchu, wspierał, jest miłością mojego życia. Niestety nie jestem w Miami szczęśliwa.. a żeby go uszczęśliwić muszę ja być szczęśliwa sama ze sobą. Przeprowadzam się do Polski. Śmialiśmy się wczoraj przez łzy ze nie potrafimy żyć bez siebie i ta przerwa długo nie wytrzyma.. ale ja narazie potrzebuje przestrzeni. Odetchnąć w spokoju. Kaio jest mega zabawowa osoba dlatego cały świat go pokochał, ja od jakiegos czasu potrzebuje spokoju i to tez jest ok!! Styl życia w miami nie ułatwia nam aby być spokojna rodzina. Czasami trzeba stracić drugiego człowieka żeby to docenić. Mysle ze to tylko ulepszy wszystko. Jestem dobrej mysli. I love you Kaio with all my heart, thank you for making me so happy. I’m not giving up on us.. 💕

Post udostępniony przez SANDRA KUBICKA 🇺🇸🇵🇱 (@sandrakubicka)

Sandra Kubicka i Kaio Alves Goncalves zaręczyli się w wakacje 2019 roku.

Sandra Kubicka wita swojego chłopaka pocałunkami na lotnisku

Po przerwie para wróci do siebie?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Missing Poland and dressed up Kaio 😜 🇵🇱 I’m about to burn all sweatpants.. 😂

Post udostępniony przez SANDRA KUBICKA 🇺🇸🇵🇱 (@sandrakubicka)

 

 

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53