To już koniec związku Sandry Kubickiej i Aleksandra Barona! O kryzysie w ich relacji w mediach spekulowano już od dawna, ale ostatnio nawet fani pary prezentowali kolejne dowody na to, że modelka i muzyk nie są już razem. Teraz to się potwierdziło i jak informuje osoba z otoczenia pary:

Reklama

Sandra rozstała się z Alkiem jeszcze przed świętami.

W dodatku Sandra Kubicka korzysta z aplikacji randkowej dla bogatych ludzi.

Sandra Kubicka i Baron nie są już razem

Sandra Kubicka i Baron oficjalnie ogłosili, że są razem w październiku 2021 roku, choć modelka nie ukrywała, że ich znajomość zaczęła się wcześniej. O tego czasu w mediach społecznościowych pojawiało się mnóstwo wspólnych zdjęć pary, a Sandra Kubicka nie ukrywała, że jest naprawdę zakochana. Ostatnio Sandra Kubicka i Aleksander Baron byli razem widziani na gali na rzecz fundacji Rak'n'Rol, ale mimo że pozowali razem to nie okazywali sobie czułości, jak dotychczas. Co więcej na Instagramie modelki nie pojawiają się nowe zdjęcia pary, a teraz nasz informator donosi, że Sandra Kubicka i Baron nie są już razem i nie tylko nie spędzili wspólnie świąt, ale modelka była też sama na ślubie znajomych.

Sandra rozstała się z Alkiem jeszcze przed świętami. Stara się ułożyć swoje życie na nowo. Jest już na aplikacji Raya, to Tinder dla elit. Choć tak naprawdę… to w Alku była zakochana do szaleństwa i mam wrażenie, że do tej pory nie poradziła sobie z tym rozstaniem - mówi nam osoba z otoczenia pary.

Okazuje się, że Sandra Kubicka najwyraźniej korzysta też z aplikacji randkowej Raya, która jest nazywana "Tinderem dla gwiazd". Raya to aplikacja randkowa, do której dostęp nie jest łatwy, a założenie konta wymaga podania wielu informacji, które weryfikują tożsamość. Z aplikacji w USA korzystali m.in. Cara Delevigne, Ben Affleck, Teri Hatcher czy Matthew Perry.

AKPA

Zobacz także: Sandra Kubicka odpowiada na doniesienia o kryzysie w związku z Baronem: "U mnie w życiu jest teraz ciężko"

Zobacz także

Na instagramowym koncie Sandry Kubickiej ostatnie zdjęcie z Alekiem Baronem zostało opublikowane 13 grudnia. Obserwatorzy modelki już od dawna spekulowali, że ta relacja zakończyła się, ale para ma dobre relacje, bo łączą ich wspólne projekty.

Reklama

Co więcej, Sandra Kubicka właśnie wybiera się na urodzinową wyprawę na Malediwy i najwyraźniej spędzi je we własnym towarzystwie.

Uciekam spędzić kolejny raz urodziny na Malediwach czyli mogę stwierdzić, że to już tradycja. Tym razem mam zamiar odpocząć

Instagram / sandrakubicka
Instagram @sandrakubicka
Instagram @sandrakubicka
Reklama
Reklama
Reklama