Uczestnicy "Sanatorium miłości"
East News
TV-Show

"Sanatorium miłości": czy masz już swoją ulubioną kuracjuszkę? Zagłosuj na nią w naszym plebiscycie!

Zagłosuj w naszym plebiscycie i wybierz swoją ulubioną uczestniczkę 2. edycji "Sanatorium miłości"!

Za nami kilka odcinków 2. edycji programu "Sanatorium miłości". Widzowie zdążyli już wybrać swoich ulubieńców, którzy bawią ich do łez. Dlatego proponujemy małą zabawę! Zagłosujcie w naszym plebiscycie i wybierzcie swoją ulubioną kuracjuszkę, która skradła wasze serca! Iwona, Wiesia, a może Bożena? Wybór należy do was!

Stenia z 2 i Janina z 1. edycji Sanatorium miłości
Facebook Sanatorium miłości TVP
Newsy
Stenia z "Sanatorium miłości" jest porównywana do Janiny z pierwszej edycji! Co o tym sądzi?
Stenia z "Sanatorium miłości" skomentowała porównania do Janiny z pierwszej edycji programu TVP!

Stenia z "Sanatorium miłości" skomentowała porównania do Janiny z pierwszej edycji programu TVP! Jak reaguje na komentarze, że przypomina uczestniczkę, którą widzowie poznali w premierowej odsłonie show? Janina była jedną z najbardziej wyrazistych uczestniczek "Sanatorium miłości". Widzowie pokochali jej pozytywne podejście do życia i optymizm, którym zarażała wszystkich dookoła. Teraz, kiedy ruszyła druga edycja show widzowie zauważyli, że jedna z uczestniczek - Stenia- bardzo przypomina panią Janinę.  Posłuchajcie, co przed naszą kamerą powiedziała Stenia z "Sanatorium miłości"! Zobacz także:   Waldemara z "Sanatorium miłości" czeka poważna operacja! "Jestem po wypadku" Stenia skomentowała porównania do Janiny z 1. edycji "Sanatorium miłości".  

Halinka z Sanatorium miłości
Instagram/TVP
TV-Show
Poruszające wyznanie Halinki z "Sanatorium miłości"! "Nigdy nie usłyszałam słowa kocham cię"
Poruszające wyznanie Halinki z "Sanatorium miłości"! "Nigdy nie usłyszałam słowa kocham cię"

W czwartym odcinku "Sanatorium miłości" uczestnicy mówili m.in. o śmierci. Wyjątkowo poruszającą historią podzieliła się Halinka. Jej opowieść dotyczyła małżeństwa. I tego, co przeżyła ze swoim byłym mężem. Opowieść zaczęła od jego śmierci. Rozstałam się z mężem i nie mieliśmy kontktu. Gdy dowiedziałam się, że jest w szpitalu, w śpiączce, nie chciałam iść. Ale mama powiedzłą: idź wybacz mu, jak nie wybaczysz, będzie ci ciężko - opowiadała drżącym głosem kobieta.  Halinka postanowiła odwiedzić męża w szpitalu. Poszłam, leżał w łóżku, nieporzytomny. Złapałam go za rękę i mówię mu, że byłam dobrą żoną, że mamy wspaniałe dzieci. I spytałam dlaczego nas opuścił - mówiła kobieta. Jak dodała, wróciła do domu, a następnego dnia dowiedziała się, że mąż zmarł. Zobacz także:   Iwona była najbardziej adorowaną uczestniczką "Sanatorium miłości"! Czy złamała komuś serce w programie? Halina z "Sanatorium miłości" o mężu Halinka pochodzi z Kielc i od sześciu lat jest na emeryturze. Jest mamą trójki dzieci i babcią sześciorga wnucząt. W odcinku opowiedziała o dramatycznej historii swojego małżeństwa.  On nie krzywdził mnie fizycznie, ale psychicznie - mówiła Marcie Manowskiej . - Nigdy nie usłyszałam słowa kocham cię, przepraszam cię. Żeby mnie przytulił, było mi tego ciepła brak. W końcu, gdy dowiedziała się, że mąż chce gdzieś wyjechać, powiedziała mu, że jeśli wyjedzie - nie ma już do czego wracać.  Jeśli pojedziesz, pamiętaj, przysięgam, choćbym miała suchy chleb jeść, nie wrócisz do mojego życia. Rano jeśli wyjedziesz - stracisz mnie, stracisz dzieci - mówiła. Jak opowiadała Halinka, mąż odszedł na cztery miesiące, a w tym czasie...

Waldemar "Sanatorium Miłości"
Facebook
TV-Show
Waldemara z "Sanatorium miłości" czeka poważna operacja! "Jestem po wypadku"
Waldemara z "Sanatorium miłości" czeka poważna operacja! "Jestem po wypadku"

Za nami już trzeci odcinek hitowego show TVP - "Sanatorium miłości" . W programie poznaliśmy m.in. Waldemara z Zielonej Góry. Widzów wzruszyła smutna historia jego dzieciństwa -  uczestnik spędził rok w domu dziecka, po jego upływie zamieszkał z ciocią. Taraz dowiadujemy się, że Waldemara czeka niestety operacja. I będzie musiał trafić do szpitala. Jestem po wypadku, czekam na operację - przyznał to sam w rozmowie z portalem Plejada.pl Jak wyjaśnił, przez to musiał m.in. zarzucić swoje dawne hobby - sklejanie modeli żaglowców, bo nie może dokładnie trzymać narzędzi.  Zobacz także:   Wiesia w "Pytaniu na Śniadanie" o seksie i jej smutnej historii: "Wyrzuciłam męża z domu. Zdradził mnie!"   Waldemar wyda książkę o "Sanatorium miłośći"? W tej samej rozmowie Waldemar przyznał, że znalazł nowe zajęcie. W sanatorium, „ale z NFZ” - jak zaznaczył, poznał kogoś. Po trzech latach samotności coś się w nim zmieniło. Zaczął od SMS-ów, a skończyło się wierszami. Po pierwszych próbach zaczął się uczyć profesjonalnego pisania. Ma już gotowy materiał na książkę „Sanatorium miłości od kuchni”.  

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner