Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
ONS
Newsy

Sablewska: Moje dziecko nie będzie jadło mięsa

Maja jest w ciąży?

Ostatnio w mediach pojawiły się doniesienia na temat ciąży Mai Sablewskiej. Celebrytka nie chce póki co komentować tych spekulacji, ale za to chętnie opowiada "co by było gdyby".

W aktualnym numerze megazynu dla wegetarian "Vege" Maja opowiadziała o swojej diecie i rezygnacji z potraw mięsnych. Przy okazji zapewniła że w jej rodzinie nie tylko ona będzie wegetarianką. Z mięsa będą musieli zrezygnować wszyscy, a to w trosce o ich zdrowie.

- Moje dziecko nie będzie jadło mięsa, tak jak i reszta mojej rodziny. Jesteśmy roślinożerni i taka jest prawda. Mnie energię daje kasza jaglana i fasola, a nie mięso.

A może Maja najpierw powinna zrobić badanie geotypu swojemu dziecku? A nóż może okazać się, że organizm noworodka będzie, w przeciwieństwie do jej, akceptował niektóre gatunki mięsa?


 
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Newsy
Sablewska: Tak, poprawiłam usta!
Maja wyznaje, dlaczego wygląda inaczej, niż kiedyś

Maja Sablewska w najnowszej VIVIE szczerze rozmawia z Romanem Praszyńskim. Już od dawna zastanawialiśmy się, co było przyczyną tak dużej zmiany w jej wyglądzie. - Żadnych używek? Kawa – owszem. Poza tym nic. Nie jem też mięsa od dwóch lat.  Dlaczego? Jestem pod opieką kliniki medycznej, która bada nietolerancję organizmu na poszczególne produkty na podstawie naszego genotypu. Jestem zwolennikiem racjonalnego i logicznego odżywiania. Mój organizm nie toleruje mięsa, dlatego musiałam je wyeliminować. Przy mojej pracy to jedyna metoda na dobre samopoczucie i zabezpieczenia przed chorobami.   - A botoks? Masz takie wspaniałe usta. To nie botoks. Ale nie będę udawała, że ugryzła mnie osa. Tak, poprawiłam usta. Operacji plastycznych nie robiłam i nie planuję. Widać, że racjonalne odżywianie zdecydowanie Sablewskiej służy, bo wygląda rewelacyjnie. Co jeszcze Maja ujawniła w wywiadzie? Przeczytaj w VIVIE!

ONS
Newsy
Kozidrak uwielbia uprawiać seks
Beata zdradziła czemu zapewnia dobry wygląd

Niedawno Maja Sablewska zapewniała, że nie je mięsa od kiedy dowiedziała się, że to przez kilka miesięcy potrafi gnić w ludzkim organizmie. Teorię chyba popiera także Beata Kozidrak , która w rozmowie z "Super Expressem" zapewniła, że unika jedzenia potraw mięsnych. Ale w przeciwieństwie do Mai to nie mięso odgrywa najważniejszą rolę w jej diecie. Kozidrak pochwaliła się, że podstawowym elementem jej dobrego wyglądu jest duża ilość seksu. I to właśnie seks zapewnia jej bezproblemową relację z mężem i menadżerem, Andrzejem Pietrasem. - Poza tym, że śpiewam, również kocham, uprawiam dużo seksu i jem mało mięsa. Swoją dietę nazywam dietą miłosną . W show-biznesie były już różne diety - białkowa, ziołowa czy kopenhaska, ale miłosna? Pójdziecie tropem Beaty i połączycie przyjemne z pożytecznym ;-) Beata na festiwalu w Opolu: Więcej http://www.se.pl/rozrywka/plotki/beata-kozidrak-uprawiam-duzo-seksu_255754.html

Maja Sablewska: Mięso jest trujące
Newsy
Sablewska: Mięso to trucizna!
"Ludzie nie wiedzą, co jedzą"

Maja Sablewska odkąd zrezygnowała z bycia menadżerką gwiazd, rzuciła się w wir pracy w świecie mody. Przekwalifikowała się na doradcę do spraw wizerunku, a także napisała poradnik "10 sposobów na modę", w której podpowiada jak dobrze wyglądać i doskonale czuć się z samym sobą. Pisanie książek bardzo spodobało się Sablewskiej. Gwiazda jest w trakcie tworzenia drugiego poradnika, który tym razem będzie oscylował wokół tematyki zdrowego stylu życia. Maja tym razem będzie doradzała w kwestiach żywienia i diety. - W nowej książce będę pisać o tym, że ważne jest nie tylko to co na zewnątrz, ale również to, co mamy pod ubraniem. Walczę z moim wydawnictwem, bo chcę przekazać, że mięso to trucizna, szczególnie w obecnych czasach przerabiania żywności, kiedy w mięsie nie ma mięsa. Ludzie nie mają pojęcia, co jedzą - zdradziła Sablewska w Dzień Dobry TVN. Czyżby Sablewska chciała zostać czołową wegetarianką show-biznesu. Monika Mrozowska powinna czuć się zagrożona? Tak Sablewska promowała swoją pierwszą książkę:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner