Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
ONS
Newsy

Sablewska ma już dość artystów

Koniec pracy ze sławami

Jeszcze kilka lat temu Maja Sablewska współpracowała z największymi gwiazdami ze świata show biznesu. To ona była menedżerką Dody, Mariny i Edyty Górniak. Niestety, współpraca z artystkami szybko się skończyła. Była jurorka programu "X Factor" zapowiedziała, że zostanie doradcą wizerunkowym marki RIMMEL. Sablewska w rozmowie z "Twoim Imperium" zdradziła, dlaczego nie chce dłużej współpracować z gwiazdami.

- Straciłam serce do dotychczasowej pracy. Sytuacje, które miały miejsce w ubiegłym roku, skłoniły mnie do podjęcia decyzji, że nie będę już pracowała z gwiazdami. Nie było mi lekko, gdy czytałam lub słyszałam kłamstwa na swój temat, które zarzucały mi moje podopieczne. Mimo to milczałam i milczę przez cały czas. Na szczęście prawda zawsze wychodzi na jaw - stwierdziła w rozmowie z tygodnikiem.

kb

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Maja Sablewska o Edycie Górniak
Newsy
Maja Sablewska komentuje występ Edyty Górniak na preselekcjach na Eurowizji
Maja Sablewska komentuje występ Edyty Górniak na preselekcjach na Eurowizji

Maja Sablewska skomentowała występ Edyty Górniak na polskich preselekcjach na Eurowizję 2016. Jak ocenia swoją byłą podopieczną? W rozmowie z "Party" gwiazda przyznaje: "Edyta była najlepsza"! Maja Sablewska o Edycie Górniak na Eurowizji Relacja Mai Sablewskiej i Edyty Górniak to sinusoida. Panie kiedyś wspólnie pracowały ze sobą, kiedy to Maja była jeszcze menadżerką gwiazd. Jednak rozstały się w nie najlepszej atmosferze. Nie brakowało wzajemnych oskarżeń, a nawet sprawy w sądzie! Ale teraz ich relacja jest bardzo poprawna. Maja w rozmowie z "Party" ocenia uczestników preselekcji na konkurs Eurowizja 2016: Dla mnie Edyta była najlepsza. Co do reszty mam ambiwalentne uczucia - przekonuje stylistka. Na Eurowizję jedzie jednak Michał Szpak! Nie sposób jednak nie zauważyć kilku podobieństw między wokalistką a diwą. Silny głos, wielki talent, przywiązanie do rodziny, perfekcja na scenie, ciekawe stylizacje dopracowane do perfekcji, a także występy w talent show (zarówno Edyta jak i Michał brali udział w Tańcu z Gwiazdami). Ciekawe, czy Michał powtórzy sukces Edyty na Eurowizji z 1994 roku.   Zobacz także: Michał Szpak pokazał teledysk do piosenki "Color Of Your Life". Europejczycy zachwyceni! A Wy? WIDEO   Edyta Górniak nie jedzie na Eurowizję. Maja Sablewska była przekonana, że to Edyta pojedzie na Eurowizję. Edyta Górniak i Margaret przegrały z Michałem Szpakiem.

Sablewska robiła ustawki z Górniak
ONS
Newsy
Wydało się! Sablewska organizowała ustawki na Górniak
Paparazzi opowiedzieli o sekretach Mai

Temat tzw. "ustawek" gwiazd z fotoreporterami to wciąż kwestia, którą celebryci chcieliby raczej przemilczeć. Zdarzają się jednak osoby, które przyznają, że zdarzyło im się umówić z paparazzi w przeszłości na konkretne zdjęcia. Przypomnijmy: Szulim przyznała się do ustawek: Nie jestem święta W piątkowym wydaniu "Dzień Dobry TVN" wyemitowano materiał, w którym poruszono zagadnienie ustawek i gwiazd, które chętnie takowe organizują dla podtrzymania swojej popularności czy zareklamowania danego produktu. Głos zabrał m.in. Jerzy Wojtalewicz , zawodowy fotoreporter. Zdradził on, że w listopadzie 2010 roku Maja Sablewska zadzwoniła po paparazzi, aby sfotografowali Edytę Górniak , która tuż po wypadku w swoim domu miała zostać odwieziona do szpitala. Słynna ustawka z Edytą Górniak, która miała miejsce pod jej domem. Ówczesna menadżerka, Maja Sablewska, zadzwoniła i powiedziała, że w ciągu 10 minut przyjedzie karetka pogotowia i zabierze ją z domu. Sprawa dotyczyła chyba zwichnięcia kostki. Pojawiło się wówczas 8-10 fotoreporterów i całą sytuacją sfotografowali - jak jest wynoszona na noszach, jak jest obolała, jak płacze... - wyznał w rozmowie z Dzień Dobry TVN. Warto przypomnieć, że w tym czasie Edyta brała udział w "Tańcu z Gwiazdami". Ciekawe czy wiedziała o pomyśle Mai? Zobacz: Komarenko o fotkach nagiej pupy: To była ustawka!   Zdjęcia ciężarnej Anny Muchy w niebotycznych szpilkach na spacerze:

Maja Sablewska obrażona
TV-Show
Maja Sablewska ujawnia kulisy programu "X Factor"! Dlaczego odeszła?
Maja Sablewska ujawnia kulisy programu "X Factor"! Dlaczego odeszła?

Maja Sablewska ujawnia kulisy programu "X Factor". W wywiadach gwiazda podkreślała wielokrotnie, że atmosfera na planie nie była zbyta fajna, co przyczyniło się do jej odejścia z produkcji. Kuba Wojewódzki nawet na wizji nie oszczędzał Mai Sablewskiej, co i rusz robiąc w jej stronę przytyki. Czesław Mozil mu wtórował, a to niekorzystnie wpływało na efekty wspólnej pracy. Muzyk opisał relacje na planie w swojej książce. Okazało się, że naprawdę nie było różowo. Mozil twierdzi jednak, że to Maja wprowadzała na plan "X Factora" nerwową atmosferę. Podobno często też obrażała się za byle co i nie przypadło jej do gustu, że została opiekunem grupy zespołów.  Teraz Maja Sablewska opowiedziała o kulisach muzycznego show w rozmowie z "Gwiazdami". Co powiedziała? Sprawdziłam się. Wyniki oglądalności mówią same za siebie. Tylko nie odnalazłam się w tym kółku wzajemnej adoracji. Nie zapomnę, jak w luźnej rozmowie z Czesławem i Kubą powiedziałam, że w tym programie trzeba mieć jaja, a Czesław na to: „No największe to masz Ty!” - powiedziała magazynowi "Gwiazdy". Chcielibyście, żeby "X Factor" powrócił na antenę?   Zobacz:  Są wyniki oglądalności programu Mai Sablewskiej w TVN. Hit czy klapa?​ Maja Sablewska ujawnia kulisy "X Factora" Gwiazda nie odnalazła się na planie show?

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner