Marcin Mroczek na planie M jak miłość
Instagram

Rozwód w "M jak miłość"? Piotrek będzie chciał wyjechać z Polski z piękną prawniczką!

Marcin Mroczek na planie M jak miłość
Instagram

Takiego obrotu spraw w "M jak miłość" nie spodziewał się chyba nikt! Okazuje się, że małżeństwo Zduńskich po raz kolejny będzie musiało przejść poważną próbę. Czy związek Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) przetrwa trudne chwile? Jak Piotrek zareaguje, kiedy Kinga zażąda od niego rozwodu? Zobaczcie, co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"! 

Co z małżeństwem Kingi i Piotrka?

Jeszcze do niedawna wydawało się, że jeżeli coś może zniszczyć małżeństwo Kingi i Piotrka to romans Zduńskiej z bratem swojego męża. Kiedy jednak Piotrek zauważył, że Paweł (Rafał Mroczek) inaczej niż dotychczas patrzy na Kingę ostrzegł brata, żeby nie rozbijał mu rodziny.

Teraz okazuje się, że wkrótce to Kinga zacznie mówić o rozwodzie i to przez piękną kobietę w życiu Piotrka! Jak informuje portal superseriale.se.pl w 1513. odcinku "M jak miłość" Zduńska dowie się, że jej mąż zaplanował zagraniczną podróż z piękną prawniczką Kamilą Jabłońską. Kinga będzie wściekła! 

Okazuje się, że Piotrek będzie musiał lecieć na trzy miesiące do USA ze względu na swoją pracę. Werner wyśle młodego prawnika i Kamilę Jabłońską, żeby razem pracowali nad nową sprawą. Zduński przyjmie ofertę i zgodzi się na wyjazd nie pytając swojej żony o zgodę. Kiedy dowie się, że mąż chce ją zostawić z dziećmi na trzy miesiące powie dość! 

Co to ma być? Wyjeżdżasz za granicę na trzy miesiące z obcą kobietą, zostawiasz mnie samą z dziećmi i nawet nie pytasz mnie o zdanie?! Ja chyba śnię! To cios poniżej pasa. Jeśli tak to ma wyglądać, to ja żądam rozwodu!- powie stanowczo Kinga. 

Jak Zduński zareaguje na groźby żony? Czy odwoła służbowy wyjazd? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłośc"!

Zobacz także: Jak uważnie oglądaliście ostatnie odcinki "M jak miłość"? Sprawdź się w naszym QUIZIE!

Kinga dowie się, że jej mąż planuje służbowy wyjazd z piękną prawniczką.

Katarzyna Cichopek  na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Czy Piotrek odwoła wyjazd?

M jak miłość, Marcin Mroczek zdjęcia z planu serialu
MTL Maxfilm

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Ania z "Hotelu Paradise" jest zadowolona z tego jak wypadła w programie? To naprawdę szczere wyznanie uczestniczki

zobacz 02:11