Pierwszy rozwód w "Rolnik szuka żony"
Facebook

Pierwszy ROZWÓD w Rolnik szuka żony! "To był bardzo szybki ślub i jeszcze szybsze rozstanie"

Pierwszy rozwód w "Rolnik szuka żony"
Facebook

Iza Stępień z programu "Rolnik szuka żony" rozstaje się z mężem! Jak się okazuje, była kandydatka na żonę Adama Kraśki, zaledwie po kilku miesiącach od ślubu podjęła decyzję o rozwodzie. Smutne informacje, które podaje Rewia, potwierdził Adam Kraśko. Niestety - małżeństwo rudowłosej Izy, która konkurowała o względy Kraśki z Anią Sygnowską, nie przetrwało próby czasu.

To był bardzo szybki ślub i jeszcze szybsze rozstanie. Z tego, co mi wiadomo, każde z nich już zaczęło układać sobie życie z nowym partnerem. Podobno dopadła ich szara codzienność. Często się kłócili o nic nieznaczące bzdury, a jednak definitywnie postanowili to zakończyć. Rozwód to już tylko zwykła formalność... Małżeństwo to nie jest taka łatwa sprawa. Kompromisy, wspólne zainteresowania i kroczenie tą samą drogą w przyszłość to podstawa. Ale to właśnie jest najtrudniejsze. Naprawdę to wielka sztuka trafić na idealną drugą połówkę. Nie dziwcie się więc, że ja jeszcze nie jestem żonaty. Rozwody przyjaciół bardzo mnie smucą - przyznał Adam Kraśko.

Przypominamy, że Iza Stępień na ślubnym kobiercu stanęła pod koniec 2015 roku. Adam Kraśko przyznał wówczas, że dostał zaproszenie na uroczystość. Adam nie mógł osobiście się na niej pojawić dlatego prezent dla młodej pary wysłał kurierem.

 

Miejmy nadzieję, że była kandydatka na żonę Adama Kraśki z programu Rolnik szuka żony, Iza już wkrótce znowu będzie szczęśliwa! Trzymamy kciuki!

 

Zobacz także: Rolnik szuka żony: Znamy szczegóły ślubu Pawła Szakiewicza! Na weselu będzie Natalia!

 

Iza z Rolnik szuka żony się rozwodzi.

 

Adam Kraśko potwierdził informacje o rozwodzie uczestniczki show.

Więcej na temat Adam Kraśko Rolnik szuka żony
Przeładuj

Kate i William przez lata trzymali to w tajemnicy. Teraz wszystko wyszło na jaw! Kate będzie wściekła?

zobacz 01:06