Justin Bieber, Hailey Baldwin, Selena Gomez
East News/Instagram
A wszystko przez Selenę!
1/4
Justin Bieber, Hailey Baldwin, Selena Gomez
East News/Instagram

 

Justin Bieber i Selena Gomez. Ten związek już dawno odszedł w zapomniane. Plotki o powrotach artystów do siebie z dnia na dzień również cichną. Tym bardziej, że po rozstaniu z gwiazdą, Kanadyjczyk ożenił się z piękną modelką, Hailey Baldwin. Młode małżeństwo wiele rzeczy jeszcze dopracowuje. Poprzednia partnerka Justina nie ułatwia im sprawy! Temat Seleny Gomez w domu Bieberów jest podobno na porządku dziennym. Mówi się, że para nieustannie się o nią kłóci i chce uratować związek... dzieckiem! Jednak czy pociecha pary zdąży przyjść na świat przed rozwodem Justina z Hailey? Przeczytajcie, na następnej stronie, co donoszą nam zagraniczne media. 

Zobacz też: Hailey Baldwin i Justin Bieber razem na okładce Vogue'a! Wyjawili całą prawdę o swoim związku! 

2/4
East News

 

Wiadomość o ślubie Justina z Hailey bardzo załamała Selenę Gomez. Gwiazda trafiła do szpitala psychiatrycznego. Podobno nikt nie mógł do niej dotrzeć. Choć artystka uporała się już ze stratą ukochanego, podobno Justin nie mógł sobie darować i spotkał się z nią w tym roku na "neutralnym gruncie"! O potajemnej schadzce dowiedziała się żona Kanadyjczyka. Według "Radar Online" i "OK" zażądała rozwodu! 

 

3/4
Instagram

 

Rzecznik prasowy Justina Biebera skomentował całą sprawę "nonsensem". Za rozwodem pary nie przemawia również fakt, że gwiazdy wystąpiły na najnowszej okładce "Vouge'a". Czy wywiad i sesja w gazecie miał na zadanie posłużyć jako ratunek dla związku? Justin i Hailey opowiedzieli o początkach poznania, o wstrzemięźliwości przed ślubem, a także o pierwszych miesiącach małżeństwa.

 

Zobacz też: Hailey Baldwin i Justin Bieber razem na okładce Vogue'a! Wyjawili całą prawdę o swoim związku! 

4/4
Selena Gomez, Justin Bieber, Hailey Baldwin
eastnews

 

Czy plotki o rozwodzie są tylko wymysłem zagranicznych mediów?

Więcej na temat Justin Bieber Hailey Baldwin