Gwyneth Paltrow rozstanie. Separacja Gwyneth Paltrow. Rozwód Gwyneth Paltrow
ONS

Gwyneth Paltrow uznawana jest za jedną z najlepszych aktorek na świecie. Chętnie angażowana jest w najlepsze światowe produkcje, które odnoszą wielkie sukcesy. Aktora uchodzi również za symbol seksu, co nie raz udowodniła swoim fanom. (zobacz: 40-letnia Gwyneth Paltrow robi striptiz).


Niestety, aktorka nie może mówić o szczęściu w życiu prywatnym. Właśnie na swoim blogu poinformowała o separacji z Chrisem Martinem, wokalistą popularnego zespołu Coldplay. Para poznała się 10 lat temu na jednym z koncertów grupy, a pobrała dwa lata później. Jak pisze aktorka: 

Z sercami przepełnionymi smutkiem zdecydowaliśmy się na separację. Ciężko pracowaliśmy nad związkiem przez ponad rok, częściowo razem, częściowo oddzielnie, żeby zobaczyć, co jest możliwe między nami i doszliśmy do wniosku, że chociaż bardzo się kochamy, będziemy żyć oddzielnie - pisze aktorka


Gwyneth i Chris mają dwójkę dzieci - 9-letnią córkę, Apple i 7-letniego syna Mosesa. Ich rozstanie nie spowoduje jednak zmiany relacji:
 

Jakkolwiek jesteśmy i zawsze będziemy rodziną i na wiele sposobów teraz jesteśmy nawet bliżej, niż kiedykolwiek wcześniej. Po pierwsze i najważniejsze jesteśmy rodzicami dwójki cudownych dzieci. Ze względu na nich i naszą przestrzeń prosimy o uszanowanie naszej prywatności - dodaje Paltrow

Para uchodziła za jedną z najbardziej dobranych w Hollywood. Dla nas to wielkie zdziwienie.

Zobacz: Gwyneth Paltrow: Mam lepsze ciało od Madonny

Gwyneth z 9-letnią córką:

Więcej na temat Gwyneth Paltrow Chris Martin