Gwyneth Paltrow ma lepszy abs niż Madonna
ONS

Gwyneth Paltrow jest obecnie w trasie promocyjnej jej nowego filmu Iron Man 3. Spotyka się z fanami, udziela wywiadów do gazet i telewizji. Dla dziennikarzy są to idealne okazje, aby wyciągnąć od gwiazd cytaty, które zazwyczaj przepadają w autoryzowanych wypowiedziach.

W trakcie wywiadu dla irlandzkiego "Independent", Gwyneth została zaproszona do zagrania w grę, która polegała na tym, aby zajęła stanowisko wobec hipotetycznych sytuacji z jej życia przedstawionych przez dziennikarza. Dowiedzieliśmy się w ten sposób, że gwieździe zdarzyło się iść spać całkiem po pijaku i bez zmycia makijażu! W pewnym momencie aktorkę zapytano "Czy zadzwoniłabyś do Madonny i powiedziała jej, że masz lepszy kaloryfer na brzuchu?"

Nie, sądzę, że bym tego nie zrobiła. Po co drążyć temat, odpowiedź jest chyba oczywista! Zrobię polaroidy swojego brzucha i wyślę jej - odpowiedziała, śmiejąc się.

Zobacz także: skuteczny trening ABS


Gwyneth i Madonna od wielu lat przyjaźnią się, ponadto Paltrow korzysta z usług byłej trenerki Królowej Popu, więc przypuszczamy, że obie są wyrzeźbione równie doskonale.

Zobacz też zdjęcia Madonny z jej wizyty w Afryce:

Więcej na temat Gwyneth Paltrow Madonna