Rozalia Mancewicz jest w ciąży
East News / Instagram

Rozalia Mancewicz jest w ciąży! Pokazała urocze zdjęcie brzuszka razem z ciężarną siostrą! 

Rozalia Mancewicz jest w ciąży
East News / Instagram

Rozalia Mancewicz zyskała ogromną popularność w 2010 roku, kiedy otrzymała tytuł najpiękniejszej Polski w wyborach Miss Polonia. Dziś jest szczęśliwą żoną Marcina Jaworskiego i mamą synka, Henryka. Niedługo ich rodzina ponownie się powiększy! Piękna miss spodziewa się kolejnego dziecka! 

To ogromna radość dla całej rodziny Mancewiczów tym bardziej, że w ciąży jest także młodsza siostra Rozalii, Natalia. Dziewczyny pokazały przeurocze zdjęcie z ciążowymi brzuszkami. Musicie to zobaczyć. 

Zobacz także: Miss Polonia drastycznie ścięła włosy! "Najkrótsze, jakie miałam"

Rozalia Mancewicz jest w ciąży! 

Rozalia Mancewicz lada chwila zostanie mamą po raz drugi! Właśnie podzieliła się radosną nowiną na Instagramie, pokazując urocze zdjęcie z siostrą, która... również jest w ciąży! Piękne panie wyeksponowały swoje ciążowe brzuszki w delikatnych, zwiewnych sukienkach: 

Double Trouble! Two babies on board! #3months #sisters #twinbabiesontheway 🤰🏼🤰🏼

Rozalia Mancewicz nie zdradziła na razie czy spodziewa się córeczki czy synka. Wraz z mężem, Marcinem Jaworskim wychowują już synka, Henryka. Miss Polonia 2010 nigdy nie ukrywała, że marzy o duże rodzinie, ponieważ sama się w takiej wychowywała. Ale niedługo rodzina Mancewiczów powiększy się podwójnie! Ogromne gratulacje dla przyszłych rodziców! 

Zobacz także: Monika Mrozowska z "Rodziny zastępczej" jest w ciąży! Pokazała zdjęcie dużego brzuszka

Rozalia Mancewicz jest w drugiej ciąży. Dziecka spodziewa się również jej młodsza siostra, Natalia. Dziewczyny pokazały urocze zdjęcie z ciążowymi brzuszkami. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rozalia Mancewicz (@rozamance)

Rozalia Mancewicz zostanie mamą po raz drugi. Wraz z Marcinem Jaworskim są już rodzicami Henryka. Na razie nie wiadomo czy spodziewają się kolejnego synka czy córeczki. 

Rozalia Mancewicz ścięła włosy!

 

Więcej na temat Rozalia Mancewicz
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48