Rodzina Roksany Węgiel się powiększyła! Zdradziła jego imię i pokazała urocze zdjęcie

Roxie Węgiel pokazała jak opiekuje się najmłodszym braciszkiem. Ale ona go kocha! 

Rodzina Roksany Węgiel się powiększyła! Zdradziła jego imię i pokazała urocze zdjęcie

Roxie Węgiel pokazała jak spędza czas z najmłodszym braciszkiem Tymkiem. Chłopiec nie mógł sobie wymarzyć fajniejszej starszej siostry! Koniecznie musicie zobaczyć urocze zdjęcie, jakie pojawiło się na Instagramie młodej wokalistki. 

Zobacz także: Tata Roksany Węgiel pochwalił się uroczymi zdjęciami Tymka! Nie zobaczycie dzisiaj nic słodszego!

Roxie Węgiel z najmłodszym braciszkiem Tymkiem

Roxie Węgiel zdecydowanie jest najbardziej zapracowaną polską nastolatką. W wieku 15 lat musi poradzić sobie z łączeniem nauki oraz intensywnej pracy na scenie. Z powodu panującej pandemii koronawirusa, społeczeństwo musiało przystosować się do nieco innego trybu życia, a panujące obostrzenia mocno zmieniły tryb życia codzienność wielu osób. Roxie Węgiel czas kwarantanny wykorzystuje na spędzenie czasu z rodziną. Niedawno na świecie pojawił się jej najmłodszy braciszek Tymek i teraz ma okazję do tego, aby spędzić z nim każdą wolną chwilę. 

O tym, co słychać u małego Tymka, chcą również słuchać fani młodej gwiazdy. Często pytają się, jak się ma jej najmłodszy braciszek. Roxie poinformowała fanów, że u nich wszystko dobrze i pokazała urocze zdjęcie z maluchem. 

Widać, że Roxie jest bardzo uczuciowa, a młodsi bracia mogą na niej polegać. Kto wie, może mały Tymek może liczyć na kołysanki w wykonaniu siostry. Jesteśmy pewni, że niejedna osoba chciałaby je usłyszeć w jej wykonaniu! 

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Roksana Węgiel spędza czas z braćmi. Najmłodszy szkrab, Tymek, ma zaledwie miesiąc!

Roxie Węgiel pokazała jak spędza czas z najmłodszym braciszkiem. Teraz w obliczu kwarantanny, kiedy ma zdecydowanie niej zawodowych obowiązków, może cieszyć się ze spędzania wspólnych chwil z rodziną. 

Roksana Węgiel z bratem Tymkiem
Instagram

Oprócz Tymka, Roxie Węgiel ma jeszcze jednego młodszego brata Maksa. 

Roksana Węgiel pokazała zdjęcie z braćmi!
Instagram/Roksana Węgiel

 

Więcej na temat Roksana Węgiel
Przeładuj

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dzień przed ślubem były partner pisał do Agnieszki. Co na to Wojtek?!

zobacz 02:40