Sunetra Sastra, Rowan Atkinson
East News

Jaś Fasola się rozwodzi! Do podziału jest... 420 mln zł! Ile przypadnie jego żonie?

Sunetra Sastra, Rowan Atkinson
East News

Rowan Atkinson i jego żona Sunetra Sastra są już po rozwodzie. Po półtora roku spekulacji o tym, że w ich małżeństwie nie dzieje się dobrze, w końcu doszło do rozwodu. Co z ogromnym majątkiem słynnego aktora?

Jaś Fasola się rozwodzi

Rowan Atkinson i jego żona Sunetra Sastra pobrali się w 1990 roku w Nowym Jorku. Para ma dwoje dzieci. Mimo ogromnych sukcesów zawodowych Rowana, nie udało im się zbudować udanego życia rodzinnego. Już od jakiegoś czasu plotkowano o tym, że aktor ma inną kobietę. Wybranką odtwórcy kultowej roli Jasia Fasoli ma być aktorka Louise Ford.

Choć co do rozwodu małżonkowie mieli pełną zgodność, sprawa może być nieco bardziej skomplikowana w przypadku majątku, który będzie musiał zostać podzielony. A kwota jest imponująca - około 70 milionów funtów, co w przeliczeniu na złotówki daje niemal 420 mln!

W brytyjskich mediach pisze się o tym, że żona Atkinsona po rozwodzie ma otrzymać posiadłość w centrum Londynu, której cenę szacuje się na 11 milionów funtów. Dodatkowo jej konto ma powiększyć się o kolejne 21 milionów. Czy kobieta zadowoli się takim podziałem majątku?

 

Zobacz też: To już koniec Jasia Fasoli

 

Rowan Atkinson i jego była żona Sunetrą Sastrą

Sunetra Sastra, Rowan Atkinson
East News

 

Rowan Atkinson z nową partnerką Louise Ford

 

Louise Ford, Rowan Atkinson
East News

 

 

 

 

 

 

 

Więcej na temat Rowan Atkinson
Przeładuj

Mija rok od śmierci Pawła Królikowskiego. Jak wspominają go znani przyjaciele? Skrzynecka rozczulająca!

zobacz 02:53