Promieniowanie słoneczne i suche letnie powietrze nie najlepiej wpływają na skórę ust. W takich warunkach bardzo łatwo ją przesuszyć, zwłaszcza kiedy w grę wchodzi dodatkowo makijaż. Sytuację ratują jednak błyszczyki, które mają właściwości nawilżające. Porządnie odżywiają wargi, a do tego nadają im połysk, które sprawia, że wydają się pełniejsze. Wśród tego typu produktów godny uwagi jest błyszczyk Effet 3D od Bourjois.

Reklama
Mat. prasowe

Błyszczyk nawilżający i powiększający usta z Rossmanna

Kosmetyk dostępny jest w Rossmannie za około 40 zł, jednak w obecnej promocji kosztuje niecałe 28 zł. Występuje w pięciu wariantach kolorystycznych - transparentym, beżowym i w trzech odcieniach różu. Ma dość gęstą konsystencję, ale nie skleja ust. Nadaje im subtelny kolor i mocny lustrzany połysk, który potęgują dodatkowo mieniące się drobinki. Mimo, iż jest to z zasady produkt kolorowy, a nie pielęgnacyjny to i tak świetnie nawilża skórę warg. Można go z powodzeniem stosować w ciągu dnia zamiast pomadki ochronnej. Dobrze utrzymuje się na ustach, choć wymaga kilku poprawek w ciągu dnia. Ma też bardzo wygodny, precyzyjny aplikator i przyjemny zapach. Na wizażu został oceniony na 4,1/5 i zdobył 123 recenzje.

„Uwielbiam ten błyszczyk! Ma piękne kolory, jest nawilżający i ładnie pachnie. Zawiera specjalne brokatowe drobinki, które sprawiają że cudownie wygląda na ustach. Sprawdza się też nałożony na pomadkę. Poza tym jest naprawdę trwały - nie schodzi z ust tak, jak inne blyszczyki.”

„Od lat gości w mojej kosmetyczce. Wszystkie jego odcienie są delikatne, a usta pięknie po nich błyszczą. Dodatkowo ma ładny, delikatny zapach.”

Zobacz także
Reklama

„O dziwo długo utrzymuje się na ustach. Jego kolor jest praktycznie niewidoczny, ale zauważalne są brokatowe drobinki, które odbijają światło i powodują, że usta wydają się większe i jakby mokre. Super też nawilża - skóra staje się po nim miękka i znika uczucie ściągnięcia.” - piszą wizażanki.

Reklama
Reklama
Reklama