rossmann

Promocja w Rossmann -55 proc! Sprawdź, co musisz zrobić, żeby skorzystać z promocji. NOWE ZASADY!

rossmann

 

Promocja w Rossmann -55 proc. rusza już dziś, 9 października! W ramach akcji "Piękny początek sezonu" można kupić tańsze kosmetyki. To oczywiście wyjątkowa okazja, żeby uzupełnić braki w  swoich kosmetyczkach lub kupić produkty, które ma się ochotę przetestować i sprawdzić, czy nadają się właśnie dla nas.

 

Jeszcze ponad rok temu w sieci Rossmann królowały promocje -49 proc., ale wszystko wskazuje na to, że te czasy minęły bezpowrotnie. Wtedy promocje -49 proc. obejmowały produkty z różnych zakresów, np. tydzień trwała promocja na kosmetyki do twarzy, w kolejnym tygodniu przecenione były produkty do pielęgnacji dłoni i paznokci, a jeszcze w następnym kosmetyki kolorowe do twarzy. Dzięki temu przez kilka tygodni można było robić tanie zakupy w Rossmannie. A na czym teraz polega promocja w Rossmannie -55 proc?

 

Zobacz: Jesienne wyprzedaże w H&M zaczną się lada dzień! Oto 15 rzeczy, które warto upolować podczas mid season sale!

 

Promocja w Rossmann -55 proc. zasady

 

Aby móc skorzystać z promocji w Rossmannie, trzeba zarejestrować się w aplikacji Klubu Rossmann. Bez tego niestety nie można kupić żadnego przecenionego produktu. W zamian za zarejestrowanie się w Klubie będzie można robić tanie zakupy w Rossmannie od 9 października do 19 października.

 

Przeczytaj: Przygotuj swoją twarz na jesień! Oto 10 maseczek, które nawilżą i odżywią twoją twarz po lecie

 

Do tego trzeba wiedzieć, że promocja jest ważna jedynie przy zakupie minimum 3 różnych produktów do makijażu. Jeśli klubowicz kupi mniej niż 3 produkty, to niestety nie będzie mógł skorzystać z promocji -55 proc. Ważny jest również fakt, że przy zakupie większej liczby sztuk tego samego produktu, rabat będzie obowiązywał tylko na jeden artykuł. Jeśli z kolei zakupi się więcej niż 3 różne kosmetyki, to wszystkie będą objęte zniżką. 

 

Robią zakupy w czasie promocji w Rossmannie, trzeba mieć także na uwadze, że każdy klubowicz może skorzystać w promocji jedynie 3 razy! 

 

Zrobicie zakupy w Rossmannie?

 

Polecamy: TO NAJLEPSZE DROGERYJNE TUSZE DO RZĘS. NA NIE BĘDZIEMY POLOWAĆ W PROMOCJI ROSSMANNA

 

Zobacz: NIE CZEKAJ NA PROMOCJĘ W ROSSMANNIE! TEN KULTOWY PODKŁAD NA CO DZIEŃ KUPISZ TANIEJ JUŻ DZIŚ

 

Aby móc skorzystać z promocji w Rossmann, trzeba mieć aplikację Klubu Rossmann!

Rossmann

 

W Rossmannie już można kupić tanie kosmetyki!

Rossmann

 

 

Więcej na temat promocje Rossmann
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11