Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Roma Gąsiorowska wspomina katastrofę Smoleńską
ONS
Newsy

Roma Gąsiorowska wzięła ślub w dniu katastrofy smoleńskiej. Nieźle za to oberwała

Aktorka broni się przed hejterami

Roma Gąsiorowska należy do grona najbardziej cenionych i utalentowanych aktorek w Polsce. Świadomie wybiera kolejne role, unika też przesadnego pokazywania się na salonach. Ostatnio jednak znalazła kompromis i będziemy mogli częściej oglądać ją w telewizji. Przypomnijmy: Gąsiorowska unikała telewizji jak ognia. Teraz będzie gwiazdą nowego show

Aktorka pojawiła się teraz na okładce magazynu "PANI", któremu udzieliła też bardzo obszernego wywiadu. Roma porusza w nim kwestię swojego ślubu, który odbył się w szczególny, w negatywnym sensie, dla Polaków dzień, mianowicie 10 kwietnia 2010 roku, gdy doszło do katastrofy samolotu prezydenckiego w Smoleńsku. Gąsiorowska wyznaje, że czytała dużo komentarzy hejterów na ten temat, ale nie rozumie ich oburzenia. Podkreśla natomiast, że informacje o całym zdarzeniu dotarły do niej z opóźnieniem z uwagi na przygotowania do ceremonii.


Nie musiałam namawiać go na dzieci (śmiech). Chociaż on często mówi, że nigdy nie myślał o tym, że będzie miał dużą rodzinę, ale też nawet nie wyobrażał sobie, że się ożeni (śmiech). Trafiło nas jednak oboje. Bardzo szybko postanowiliśmy wziąć ślub, który odbył się 10 kwietnia 2010 roku. Śmieszą mnie reakcje hejterów w necie, którzy piszą, jak mogliśmy zaplanować sobie ślub w taki dzień. Ale serio... Bardzo długo nie wiedzieliśmy, co się stało, bo nie mamy telewizora. O katastrofie dowiedzieliśmy się od naszych gości. Dzwoniła moja siostra, potem ojciec Michała. Byłam w takim ferworze przygotowań i napięciu, że niewiele zrozumiałam z tego, co do mnie mówią. Dopiero dużo później zaczęło wszystko do nas docierać. Zresztą nie organizowaliśmy hucznego wesela, to było kameralne przyjęcie dla przyjaciół w zaprzyjaźnionej knajpie - tłumaczy w rozmowie z magazynem "PANI".


Trzeba przyznać, że data ślubu aktorki jest dość niefortunna. Powinna się w ogóle z tego tłumaczyć?

Zobacz: Gąsiorowska udzieliła wywiadu rzeki. Jeszcze nigdy nie opowiedziała tyle o życiu prywatnym

Roma Gąsiorowska o ślubie

Roma Gąsiorowska z mężem i inne gwiazdy na premierze "Miasta 44":

Roma Gąsiorowska o świętach Bożego Narodzenia
ONS
Newsy
Gąsiorowska nie lubi Bożego Narodzenia. Święta spędzi inaczej niż większość gwiazd
"Nie jestem praktykującą katoliczką"

Już niedługo radosny czas świąt Bożego Narodzenia. Gwiazdy od kilku tygodni planują, jak spędzić te wyjątkowe chwile w roku. Dla większości jest to okres odpoczynku od wszelkich obowiązków zawodowych. Zupełnie inne podejście do tematu ma Roma Gąsiorowska . Aktorka w szczerej rozmowie z "Pani" przyznała, że nie jest tradycjonalistką, dlatego też nie przepada za tymi świętami. Wraz z rodziną co roku wyjeżdża do ciepłych krajów, gdzie na pewno nie spotka nikogo, kto mógłby jej przeszkodzić: Nigdy nie przepadałam za świętami. Zawsze to była dla mnie w jakimś sensie wymuszona sytuacja, czasem może przyjemna, jednak nie spontaniczna . Kiedyś postanowiłam, że jak będę miała własną rodzinę, to nie będę nikogo do niczego zmuszała. I tak się dzieje już piąty rok. Oboje z Michałem (Żurawskim, mąż aktorki - przyp. red) uprawiamy zawód, który jest wybitnie antyrodzinny. Praca jest nieregularna, często wraca się do domu wieczorem albo i nie wraca, bo są nocne zdjęcia. Życie rodzinne jest bardzo poszarpane. Dlatego gdy mamy trochę wolnego czasu, chcemy pobyć ze sobą, z dziećmi. - mówi Najbliżsi Romy na szczęście rozumieją jej postępowanie: Odkąd jesteśmy małżeństwem, na święta jeździmy do ciepłych krajów, zazwyczaj bardzo daleko, gdzie na pewno nie spotkamy nikogo, kto nas rozpozna. Nie jestem tradycjonalistką, nie jesteśmy też praktykującymi katolikami, a rodzina jest wyrozumiała. Wiedzą, jak ciężko harujemy i że to jest jedyny czas, kiedy mamy możliwość spędzić urlop po swojemu - przekonuje gwiazda Co o tym sądzicie? Zobacz: Gąsiorowska udzieliła wywiadu rzeki. Jeszcze nigdy nie opowiedziała tyle o życiu prywatnym Roma Gąsiorowska z mężem na premierze filmu:

Roma Gąsiorowska w nowym show TVP 2
ONS
Newsy
Gąsirowska unikała telewizji jak ognia. Teraz będzie gwiazdą nowego show
TVP przygotowało kolejny program

Romę Gąsiorowską widzowie kojarzą przede wszystkim dzięki wspaniałym rolom filmowym. Aktorka konsekwentnie odmawiała udziału w programach rozrywkowych, a jej obecność na ekranie ogranicza się do popularnych seriali. Rzadko kiedy też decyduje się na rozmowy o swoim życiu prywatnym. Niedawno zrobiła wyjątek. Przypomnijmy:  Gąsiorowska udzieliła wywiadu rzeki. Jeszcze nigdy nie opowiedziała tyle o życiu prywatnym Niedługo wszystko może się zmienić. Już od 5 października w każdą niedzielę w TVP 2 będzie emitowane nowe show "Co leci w sieci" o pracownikach telewizji internetowej. Formuła programu zakłada, że jego bohaterowie obnażą absurdy rzeczywistości, pokażą świat w krzywym zwierciadle i będą się śmiać nawet z samych siebie. W produkcji weźmie udział m.in. Roma. Ponadto, pojawią się Adam Ferency, Marian Dziędziel czy Elżbieta Romanowska. Z pewnością czeka nas dużo dobrej zabawy. Będziecie oglądać? Zobacz:  Gąsiorowska pierwszy raz po porodzie. Pojawiła się na premierze w obszernej kreacji Gąsiorowska z mężem na premierze Miasta 44: 

Szczery wywiad Romy Gąsiorowskiej
ONS
Newsy
Gąsiorowska udzieliła wywiadu rzeki. Jeszcze nigdy nie opowiedziała tyle o życiu prywatnym
Aktorka o diecie, dzieciach i mężu

Roma Gąsiorowska należy do grona najbardziej cenionych polskich aktorek. Gwiazda z powodzeniem łączy projekty komercyjne, takie jak seriale, z tymi bardziej ambitnymi i szanowanymi przez chimeryczne środowisko aktorskie. Pod koniec czerwca na świat przyszło jej drugie dziecko. Przypomnijmy: Gąsiorowska pierwszy raz po porodzie. Pojawiła się na premierze w obszernej kreacji Do tej pory aktorka unikała intensywnych kontaktów z mediami typu "people", a w wywiadach starała się mówić głównie o pracy. Na prywatne przemyślenia pozwalała sobie jako felietonistka portalu NaTemat.pl i to na tyle rzadko, aby nie robić z tego niepotrzebnej sensacji. T eraz jednak udzieliła wywiadu-rzeki dwutygodnikowi "Show", w którym porusza całe spektrum tematów - od figury po ciąży, przez kontakt z synem na męża, na relacji z jego byłą partnerką kończąc. Gąsiorowska przyznaje, że na razie nie myśli o zrzucaniu dodatkowych kilogramów po porodzie. Na bieganie jest za wcześnie. Po "cesarce" nie można forsować mięśni do pół roku. Teraz staram się jeść to, co nie uczula małej. Poza tym przy dwójce dzieci mam tyle rzeczy do ogarnięcia, że jestem w ruchu non stop. W dodatku one ważą pięć i czternaście kilogramów, więc siłownię mam naturalną - zapewnia. Roma i Michał Żurawski mają dwójkę dzieci, ale aktor ma jeszcze syna z poprzedniego związku. Jest to jeden z powodów, dla których Gąsiorowska raczej nie zdecyduje się na kolejne dziecko.   Michał ma jeszcze sześcioletniego syna Leona z poprzedniego związku. W naszym domu jest więc trójka dzieci. A ponieważ ja miałam już dwa cesarskie cięcia, od lekarzy usłyszałam, że trzecia ciąża nie jest dla mnie zalecana. Chyba więc nie będę ryzykować. Jestem usprawiedliwiona. Ale zawsze chciałam adoptować dziecko. I pewnie kiedyś to zrobię - wyznaje w "Show". Gąsiorowska mówi też...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner