Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Roma Gąsiorowska otwiera butik
ONS
Newsy

Gąsiorowska zajmie się modą. Na takie plany nie zdecydowałaby się nawet Horodyńska

Co planuje Roma?

Roma Gąsiorowska jest mało medialną gwiazdą, a na salonach bywa bardzo rzadko. Jest raczej aktorką, która nie wywołuje skandali, ale jej ślub odbił się szerokim echem. Zobacz: Gąsiorowska wzięła ślub w dniu katastrofy smoleńskiej. Nieźle za to oberwała

Aktorka rzadko również udziela wywiadów i nie opowiada o sobie zbyt wylewnie. W związku z tym mało osób wie, że gwiazda zajmuje się również projektowaniem. Jak widać doskonale łączy to z aktorstwem i szkołą, którą prowadzi. Teraz ma nieco ambitniejsze plany związane z modą. Opowiedziała o nich w nowym numerze "Party":

Party: Słyszałam, że chcesz otworzyć butik z zaprojektowanymi przez siebie ubraniami.

Gąsiorowska: Taki mam plan! Może wreszcie uda mi się stworzyć pełną kolekcję ubrań, bo do tej pory wypuściłam jedynie tylko kilka projektów - podobno tylko dla hipsterów.
 

Wiedzieliście o tym?

Zobacz: Wpadka modowa Romy Gąsiorowskiej
 

Roma Gąsiorowska o ślubie

Gwiazdy na otwarciu butiku Łukasza Jemioła:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Roma Gąsiorowska o śmierci mamy
ONS
Newsy
Gąsiorowska bardzo chroni swoją prywatność. Tym razem zrobiła wyjątek i opowiedziała o traumatycznej śmierci matki
Aktorka miała stany depresyjne

Roma Gąsiorowska poza aktorstwem i szkołą, którą prowadzi ma także inną pasją. Aktorka zajmuje się również projektowaniem ubrań, a teraz postanowiła realizować się w tej pasji z większym zaangażowaniem. W związku z tym planuje podjąć poważne kroki. Zobacz:  Gąsiorowska zajmie się modą. Na takie plany nie zdecydowałaby się nawet Horodyńska Gąsiorowska mocno chroni swoją prywatność i razem z mężem dbają o to, aby o ich małżeństwie i rodzinie nie pisano w prasie. Gwiazda zrobiła jednak wyjątek dla magazynu "Party", w którym opowiedziała o traumatycznych doświadczeniach związanych ze śmiercią matki. Aktorka przez bardzo długi czas miała kompleksy i stany depresyjne i przez wiele lat walczyła, aby się z tym uporać. Dzisiaj przyznaje, że najważniejsze to wyciągnąć wnioski z takich sytuacji losowych: Tuż przed maturą zmarła moja mama, a ja czułam, że zawalił mi się świat. Miałam zaniżone poczucie własnej wartości, stany depresyjne, długo nie mogłam uwierzyć, że coś potrafię... Najlepszym lekarstwem okazał się czas. Dziś już wiem, że każdy musi zmierzyć się ze swoim bólem, osobiście przerobić traumy, żeby potem iść przez życie z wielką siłą.    Dzisiaj gwiazda jest szczęśliwa i realizuje postawione wysoko cele. Zobacz:  Gąsiorowska wzięła ślub w dniu katastrofy smoleńskiej. Nieźle za to oberwała     Jarosław Bieniuk pierwszy raz po śmierci Przybylskiej na salonach:

Roma Gąsiorowska, Michał Żurawski na premierze Miasto 44
ONS
Newsy
Gąsiorowska pierwszy raz po porodzie. Pojawiła się na premierze w obszernej kreacji
Udało jej się wrócić do formy?

Pod koniec czerwca w mediach pojawiła się informacja, że popularna aktorka Roma Gąsiorowska urodziła swoje drugie dziecko. Gwiazda wraz ze swoim partnerem, Michałem Żurawskim powitali na świecie córeczkę Jadwigę. Jest to ich drugie wspólne dziecko, razem wychowują już 2-letniego synka Klemensa. Przypomnijmy: Roma Gąsiorowska po raz drugi została mamą. Kiedy wróci do pracy? Gąsiorowska i Żurawski rzadko pojawiają się na imprezach branżowych, zazwyczaj wybierając tylko premiery filmów w których grają. Nie inaczej było wczoraj podczas uroczystej emisji filmu "Miasto 44" na Stadionie Narodowym. Roma po raz pierwszy od narodzin pokazała się publicznie, towarzysząc partnerowi - aktorowi wspomnianej produkcji. Patrząc na to jak wyglądała aktorka, mamy wrażenie, że ciężko jej wrócić do formy sprzed ciąży - a może to tylko kwestia zmęczenia i źle dobranego stroju? Jak oceniacie jej stylizację? Zobacz: Sąsiedzi prześladują Gąsiorowską: "Popłakałam się z bezsilności"   Gwiazdy na premierze filmu "Miasto 44":

Roma Gąsiorowska
ONS
Newsy
Wow! Ta gwiazda zwykle tak się nie ubiera! Będziecie zdziwieni, o kogo chodzi ZDJĘCIA

Właścicielką tych zgrabnych nóg jest... Roma Gąsiorowska! Aktorka zaskoczyła stylizacją na prezentacji kolekcji marki odzieżowej. Roma rzadko decyduje się na tak odważne stroje. Tym razem jednak postanowiła nieco wyeksponować nogi i założyła kopertową, krótką spódniczkę, a do niej sandałki. To już kolejna gwiazda, która - nawet zimą - nie rezygnuje z odkrytych butów. Seksowny dół stylizacji, Gąsiorowska przełamała czarną kurteczką typu bomber i torebką na łańcuszku. Look uzupełniła delikatnym makijażem, którego najważniejszym elementem była różowa szminka, kontrastująca z rudymi włosami gwiazdy. Podoba Wam się Roma w takim wydaniu? Pasuje jej ten styl?   Aktorka ostatnio zachwyciła kreacją podczas rozdania Orłów 2016. Tego wieczoru postawiła na asymetryczną suknię w modnym kolorze pudrowego różu. Lecz niestety nie wszystkie decyzje ubraniowe Romy są tak udane...   Zobacz też: Roma Gąsiorowska o mężu: "Jeśli ja jestem samicą alfa, to on bezwzględnie jest samcem alfa".   Roma Gąsiorowska na prezentacji kolekcji Thecadess.   Aktorka postawiła na seksowną mini i sandałki.   Jak wypadła?

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner