Marta Manowska z uczestnikami 7. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook Rolnik szuka żony TVP

Rolnik szuka żony: To już ostatnia edycja programu? Jest decyzja władz TVP!

Marta Manowska z uczestnikami 7. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook Rolnik szuka żony TVP

Będzie kolejna edycja "Rolnik szuka żony"? Czy program zakończy się po emisji siódmego sezonu? Takie pytania z pewnością zadają sobie wszyscy fani show o poszukujących miłości rolnikach. Teraz okazuje się, że władze TVP podjęły już decyzję w tej sprawie! Czy powstanie ósma edycja "Rolnik szuka żony"?  Wiemy!

Będzie ósma edycja "Rolnik szuka żony"

"Rolnik szuka żony" już od kilku lat przyciąga miliony widzów przed telewizory i jest jednym z największych hitów Telewizyjnej jedynki. Pierwsza edycja programu została wyemitowana w 2014 roku, a dziś widzowie mogą oglądać już siódmą odsłonę show. I chociaż wciąż nie wiemy, jak zakończy się najnowsza edycja "Rolnik szuka żony" i czy rolnicy i rolniczka znajdą wielką miłość, to władze TVP ogłosiły już swoją decyzję dotyczącą kontynuacji programu! W minioną niedzielę, po emisji kolejnego odcinka programu na antenie TVP pojawiła się informacja, że producenci szukają już chętnych do ósmej edycji!

Dzięki programowi "Rolnik szuka żony" narodziło się wiele szczęśliwych par i rodzin. Ich historie pokazują, że na miłość wystarczy się otworzyć i dać sobie szansę. Jesteś rolnikiem albo rolniczkiem stanu wolnego i szukasz miłości? Pragniesz poznać kogoś z kim odmienisz swoje życie? Napisz i opowiedz nam o sobie - apelowała Marta Manowska.

Wszyscy rolnicy i rolniczki, którzy chcieliby wziąć udział w programie muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajdziecie TUTAJ.

Będziecie oglądać ósmą edycję hitu o rolnikach? My z pewnością!

Przypominamy, że dzięki programowi swoje szczęście znaleźli m.in. Ania i Grzesiek Bardowscy, Agnieszka i Robert Filochowscy, Ilona i Adrian z szóstej edycji "Rolnik szuka żony" czy Małgosia i Paweł Borysewicz. 

Zobacz także: Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" pokazała powitanie córeczki w domu. Zdradziła, kto je przygotował!

Powstanie ósma edycja "Rolnik szuka żony".

Producenci już szukają rolników i rolniczki, które chcą wystąpić w kolejnej odsłonie show.

Marta Manowska wzięła ślub?!

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08