Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" pokazała powitanie córeczki w domu. Zdradziła, kto je przygotował!

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" po raz drugi została mamą. Trzy tygodnie temu na świat przyszła córeczka rolniczki, Blanka, ale dopiero wczoraj uczestniczka popularnego programu pokazała pierwsze zdjęcie z dzieckiem:

Cześć, jestem Blanka ❤️ Kochani! Zostaliśmy rodzicami po raz 2. Nasza córeczka urodziła się znacznie wcześniej, niż planowaliśmy, ale cieszymy się że jest już z nami od 3 tygodni. Jesteśmy w domu, szczęśliwi- bo jest cała ,zdrowa i bardzo silna, najpiękniejsza córeczka na świecie - napisała Małgosia Borysewicz na Instagramie.

Pod zdjęciem dziewczynki posypały się gratulacje i życzenia zdrowia dla mamy i dziecka. Szczęśliwa młoda mama pochwaliła się na Instastories niespodzianką, jaka czekała na nią po powrocie z Blanką ze szpitala. Zobaczcie, kto ją przygotował!

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" pokazała powitanie córeczki w domu

Małgosia Borysewicz przyznała na Instagramie, że jej córeczka przyszła na świat wcześniej niż się spodziewała, ale wszystko jest dobrze i dziewczynka jest zdrowa i silna. Po powrocie ze szpitala na rolniczkę czekała w domu niespodzianka. Piękne dekoracje z balonami w różowym kolorze i napis: Witaj w domu zachwyciły młodą mamę. Nie zabrakło też słodkiego deseru na powitanie. Okazuje się, że za wszystko są odpowiedzialne siostry rolniczki. 

Tylko spójrzcie, jaką niespodziankę przygotowały dla Małgosi Borysewicz i Blanki!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Sara z 4. edycji pochwaliła się nowym partnerem! 

Małgosia Borysewicz z Rolnik szuka żony pokazała powitanie córeczki w domu
Mat. prasowe

Małgosia Borysewicz zdradziła, że o takie dekoracje zadbały jej siostry.

Małgosia Borysewicz z Rolnik szuka żony pokazała powitanie córeczki w domu
Instagram

A to pierwsze zdjęcie z Blanką, które rolniczka opublikowała w mediach społecznościowych.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cześć, jestem Blanka ❤️ Kochani! Zostaliśmy rodzicami po raz 2. Nasza córeczka urodziła się znacznie wcześniej, niż planowaliśmy, ale cieszymy się że jest już z nami od 3 tygodni. Jesteśmy w domu, szczęśliwi- bo jest cała ,zdrowa i bardzo silna, najpiękniejsza córeczka na świecie 😍 To magiczny czas dla nas, uczymy się siebie i cieszymy z każdej chwili. Rysio jest starszym, opiekuńczym bratem❤️Dziękuję Panie Boże po raz kolejny, za kolejny cud narodzin. Moja rodzina, moje wszystko❤️A Wam przesyłam buziaki za wsparcie😘powoli wracam do Was, tylko teraz cieszę się z każdej naszej wspólnej chwili. @paulo_borysewicz daliśmy radę ❤️ Nasza księżniczka.

Post udostępniony przez Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach)

 

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01