Marlena z "Rolnik szuka żony"

"Będą pozwy!" Hejterzy Marleny z "Rolnika" odpowiedzą za ostre komentarze? Sprawa trafiła do adwokata

Marlena z "Rolnik szuka żony"

Hejterzy odpowiedzą za okropne i pełne nienawiści komentarze na temat Marleny z programu "Rolnik szuka żony"? 22-letnia kandydatka od samego początku wzbudzała ogromne emocje wśród widzów programu. Kandydatka Seweryna już na pierwszej randce wpadła rolnikowi w oko i wydaje się, że to właśnie ona jest jego faworytką. Marlena jest fajną, młodą kobietą, która nie bała się powiedzieć głośno, że jest piękna. Niestety, szczere wyznanie uczestniczki show TVP nie spodobało się internautom, którzy zaczęli ją ostro krytykować i wyzywać. W sieci wylał się hejt, na który ktoś postanowił zareagować! Na Facebooku powstała grupa "Bronimy Marleny z programu Rolnik Szuka Żony". Administrator grupy zapowiedział walkę z hejterami!

Sprawa trafi do sądu?

Ostatnio okazało się, że fani programu "Rolnik szuka żony" mieli już dosyć patrzenia na hejterskie wpisy w sieci i postanowili działać. Założyli specjalną grupę, która zamierza bronić uczestniczki show! 

Część hejtu to zwykła głupota i zawiść, ale część to jakaś zaplanowana akcja, by zniszczyć życie tej porządnej dziewczyny - napisali na Facebooku.

Później, w komentarzach pojawiły się również informacje, że sprawa hejtu na Marlenę została już zgłoszona do adwokata. Czy wkrótce posypią się pierwsze pozwy? 

(...) jako grupa zgłosiliśmy to do adwokata, ektremalne ataki sa dokumentowane i beda pozwy - czytamy na Facebooku.

Czy anonimowi hejterzy, którzy ostro krytykują i wyzywają Marlenę wkrótce odpowiedzą za wszystko przed sądem? Miejmy nadzieję że działalność grupy wpłynie na internautów, którzy przestaną atakować uczestników programu "Rolnik szuka żony"! 

Zobacz także: Rywalizacja u Seweryna, zazdrość Ilony i emocjonalne przywitania. Co jeszcze działo się w "Rolnik szuka żony"?

Internauci bronią Marleny z "Rolnik szuka żony".

Czy sprawa hejtu zakończy się w sądzie?

Rolnik szuka żony 6 odcinek 4 Seweryn
Facebook

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marlena Bazylczuk (@marlena_bazylczuk)

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44