Marlena, kandydatka Seweryna z programu "Rolnik szuka żony 6"
Facebook
TV-Show

Marlena z "Rolnik szuka żony" ciężko pracuje, aby mieć na leki dla chorej matki. Internauci stanęli w jej obronie

Marlena z "Rolnik szuka żony" ciężko pracuje, aby mieć na leki dla chorej matki. Internauci stanęli w jej obronie

Internauci bronią Marleny z programu "Rolnik szuka żony". Fani programu nie mogą pogodzić się z krytyką, która spadła na kandydatkę Seweryna. Na Facebooku utworzono specjalne konto poświęcone 22-latce, gdzie anonimowe osoby przeprowadziły własne śledztwo, aby powiedzieć prawdę, kim jest Marlena. Zobaczcie do jakich ustaleń doszli! Co ciekawe, Marlena udostępniła profil u siebie, jednocześnie nie dementując żadnej z informacji. 

"Rolnik szuka żony": Elżbieta zmieniła się po programie! Wszystko przez emisję show

Internauci bronią Marleny z „Rolnika” 

22-letnia Marlena do programu „Rolnik szuka żony” zgłosiła się, aby zdobyć serce Seweryna. Między parą od razu zaiskrzyło. Zobaczyli to nie tylko widzowie na ekranach telewizorów, ale i pozostałe uczestniki w programie. Mało tego, pozostałe kandydatki stwierdziły, że Marlena jest w programie faworyzowana. 22-latka nie zaprzeczyła, choć odważyła się na mocne wyznanie, mówiąc, że inne panie się jej boją, bo ta jest ładna! 

Po wyznaniu Marleny spadła na nią fala hejtu. W siei pojawiło się mnóstwo przykrych komentarzy. Internauci nie mieli litości na kandydatki Seweryna.

- Marlena zachowuje się jak z gimbazy, zero obycia, kultury, no nic sobą nie reprezentuje, a mniemanie ma nad wyraz wysokie.

- Marlena stara się wypaść na miłą, dobrą dziewczynę, jednak jak się wypowiada to czuć od niej falszywość i taką nieuczciwość - komentują internauci - czytamy w sieci. 

Na falę hejtu zareagowały anonimowe osoby, które postanowiły zrobić własne śledztwo, aby dowiedzieć się, kim naprawdę jest Marlena. Internauci napisali do znajomych Marleny. Czego się dowiedzieli? 

 - Dziewczyna wychowuje się w wielodzietnej rodzinie. Ma 4 rodzeństwa. Jej mama jest ciężko chora na raka, a Marlena pracuje m.in. na jej chemioterapię. Dojeżdża ponad 100 km do Warszawy, by pracować przez 2 dni w restauracji od rana do nocy, śpiąc w międzyczasie 3-4 godziny, by po 2 dniach tego maratonu wrócić do domu na chwilę odpoczynku - czytamy na Facebooku.

Marlena nie jest podobno imprezową osobą. Znajomi zarzekają, że ostatnio widzieli ją w klubie czy na domówce ponad rok temu. 

Zresztą nie jest grzechem chodzić sobie na imprezy w jej młodym wieku. Część hejtu to zwykła głupota i zawiść, ale część to jakaś zaplanowana akcja by zniszczyć życie tej porządnej dziewczyny - czytamy na Facebooku. 

My oczywiście dołączamy się do apelu, aby nie krytykować Marleny z "Rolnik szuka żony"! Nikt nie zasłużył sobie na przykre słowa. 

Marlena stara się o serce Seweryna. 

Rolnik szuka żony 6 odcinek 4 Seweryn
Facebook

Czy Seweryn znajdzie miłość?

Rolnik szuka żony 6 Seweryn Marta Manowska
Facebook

Profil broniący Marlenę.

Zobacz także
Uczestnicy "Rolnik szuka żony 6"

Myślisz, że znasz program "Rolnik szuka żony"? Sprawdź się w naszym quizie! Uważnie oglądasz 6. edycję?

Sławomir z 6. edycji "Rolnik szuka żony"

Sławomir z "Rolnik szuka żony" ma tylko jedno wymaganie wobec kandydatki do jego serca... Zobaczcie jakie

 

Sławomir z 6. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook
TV-Show
Sławomir z "Rolnik szuka żony" ma tylko jedno wymaganie wobec kandydatki do jego serca... Zobaczcie jakie
Sławomir z "Rolnik szuka żony" ma tylko jedno wymaganie wobec kandydatki do jego serca... Zobaczcie jakie

Jego zadanie dla kandydatek bardzo spodobało się widzom programu " Rolnik szuka żony ", a wszystko z powodu kreatywności i oryginalności. W 3. odcinku programu Sławek poprosił dziewczęta, aby zbudowały karmnik dla ptaków. Rolnik z chęcią służył radą, co bardzo podobało się uczestniczkom, które chciały go bliżej poznać. Ostatecznie, Sławomir na swoje gospodarstwo zaprosił Gosię, Natalię i Martę. Czy którejś z nich uda się zdobyć serce rolnika? Oczywiście za wszystkie kandydatki trzymamy kciuki! Dlaczego Sławek wybrał właśnie te a nie inne dziewczyny? Rolnik opowiedział nam o swoich oczekiwaniach wobec kandydatek. Zobaczcie, o jakiej kobiecie Sławek marzy.  Zobacz także:  Waldemar zniknie z 6. edycji "Rolnik szuka żony"? Jest komentarz TVP!

Adrian Rolnik Szuka żony 6
Instagram
TV-Show
Adrian z "Rolnik szuka żony" nie zaakceptowałby kobiety po rozwodzie... Dlaczego?
Adrian z "Rolnik szuka żony" nie zaakceptowałby kobiety po rozwodzie... Dlaczego?

Adrian do programu " Rolnik szuka żony " zgłosił się, aby poznać miłość swojego życia. Wcześniej był w dwóch poważnych związkach, jednak relacje nie przetrwały próby czasu. Rolnik szuka kobiety "do tańca i do różańca". Czy uda mu się znaleźć taką w randkowym programie? Oczywiście trzymamy za to kciuki!  Adrian chciałby już założyć rodzinę, jednak wobec partnerki ma spore wymagania. Kandydatka do jego serca nie może być rozwodzie. Powinna "zdobyć go urodą i zatrzymać charakterem". Rolnik na swoje gospodarstwo zaprosił Agatę, Wiolę i Ilonę. Posłuchajcie, jakie jeszcze wymagania powinna spełniać ukochana rolnika. Czy któraś z dziewczyn zostanie jego żoną? Zobacz także:   Waldemar nie zaprosił żadnej z uczestniczek na wieś! Co jeszcze działo się w "Rolnik szuka żony"?

Marlena, kandydatka Seweryna z programu "Rolnik szuka żony 6"
Facebook
Newsy
Marlena z "Rolnik szuka żony" opowiedziała o chorobie swojej mamy. Poruszające wyznanie uczestniczki show TVP
Marlena z "Rolnik szuka żony" opowiedziała o chorobie swojej mamy. Poruszające wyznanie uczestniczki show TVP

Marlena z najnowszej edycji programu "Rolnik szuka żony" zdradziła, jak pomaga swojej mamie w walce z ciężką chorobą. 22-letnia kandydatka Seweryna z programu TVP od samego początku wzbudza ogromne emocje wśród fanów "Rolnika". Niestety, przez niektóre wypowiedzi na Marlenę wylała się fala hejtu. Internauci postanowili wówczas stanąć w jej obronie i utworzyli na Facebooku specjalne konto poświęcone Marlenie. Administratorzy grupy poinformowali wówczas, że uczestniczka programu TVP przechodzi prawdziwy dramat- jej mama jest poważnie chora. Teraz Marlena potwierdziła te doniesienia!  Marlena o chorobie swojej mamy Kilka tygodni temu założyciele grupy "Bronimy Marleny z programu Rolnik szuka żony" przeprowadzili własne śledztwo, żeby dowiedzieć się czegoś więcej o kandydatce Seweryna. Okazało się wówczas, że Marlena ciężko pracuje, żeby pomóc swojej chorej mamie.  Dziewczyna wychowuje się w wielodzietnej rodzinie. Ma 4 rodzeństwa. Jej mama jest ciężko chora na raka, a Marlena pracuje m.in. na jej chemioterapię. Dojeżdża ponad 100 km do Warszawy, by pracować przez 2 dni w restauracji od rana do nocy, śpiąc w międzyczasie 3-4 godziny, by po 2 dniach tego maratonu wrócić do domu na chwilę odpoczynku- czytamy na Facebooku. Teraz kandydatka Seweryna potwierdziła informacje opublikowane w sieci. W rozmowie z "Faktem" przyznała, że jej mama zmaga się z nowotworem. Okazuje się, że kobieta ma raka jajnika.  Tak, to prawda. Rak jajnika z licznymi przerzutami. Mama walczy z chorobą już ponad dwa lata.Nie organizuje jeszcze żadnej zbiórki, ponieważ najpierw muszę znaleźć jakąś klinikę, która jej pomoże- Marlena zdradziła w rozmowie z dziennikiem. Mamie Marleny życzymy więc dużo zdrowia i mamy nadzieję, że wkrótce wygra...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner