Marlena, kandydatka Seweryna z programu "Rolnik szuka żony 6"
Facebook

Marlena z "Rolnik szuka żony" ciężko pracuje, aby mieć na leki dla chorej matki. Internauci stanęli w jej obronie

Marlena, kandydatka Seweryna z programu "Rolnik szuka żony 6"
Facebook

Internauci bronią Marleny z programu "Rolnik szuka żony". Fani programu nie mogą pogodzić się z krytyką, która spadła na kandydatkę Seweryna. Na Facebooku utworzono specjalne konto poświęcone 22-latce, gdzie anonimowe osoby przeprowadziły własne śledztwo, aby powiedzieć prawdę, kim jest Marlena. Zobaczcie do jakich ustaleń doszli! Co ciekawe, Marlena udostępniła profil u siebie, jednocześnie nie dementując żadnej z informacji. 

Internauci bronią Marleny z „Rolnika” 

22-letnia Marlena do programu „Rolnik szuka żony” zgłosiła się, aby zdobyć serce Seweryna. Między parą od razu zaiskrzyło. Zobaczyli to nie tylko widzowie na ekranach telewizorów, ale i pozostałe uczestniki w programie. Mało tego, pozostałe kandydatki stwierdziły, że Marlena jest w programie faworyzowana. 22-latka nie zaprzeczyła, choć odważyła się na mocne wyznanie, mówiąc, że inne panie się jej boją, bo ta jest ładna! 

Po wyznaniu Marleny spadła na nią fala hejtu. W siei pojawiło się mnóstwo przykrych komentarzy. Internauci nie mieli litości na kandydatki Seweryna.

- Marlena zachowuje się jak z gimbazy, zero obycia, kultury, no nic sobą nie reprezentuje, a mniemanie ma nad wyraz wysokie.

- Marlena stara się wypaść na miłą, dobrą dziewczynę, jednak jak się wypowiada to czuć od niej falszywość i taką nieuczciwość - komentują internauci - czytamy w sieci. 

Na falę hejtu zareagowały anonimowe osoby, które postanowiły zrobić własne śledztwo, aby dowiedzieć się, kim naprawdę jest Marlena. Internauci napisali do znajomych Marleny. Czego się dowiedzieli? 

 - Dziewczyna wychowuje się w wielodzietnej rodzinie. Ma 4 rodzeństwa. Jej mama jest ciężko chora na raka, a Marlena pracuje m.in. na jej chemioterapię. Dojeżdża ponad 100 km do Warszawy, by pracować przez 2 dni w restauracji od rana do nocy, śpiąc w międzyczasie 3-4 godziny, by po 2 dniach tego maratonu wrócić do domu na chwilę odpoczynku - czytamy na Facebooku.

Marlena nie jest podobno imprezową osobą. Znajomi zarzekają, że ostatnio widzieli ją w klubie czy na domówce ponad rok temu. 

Zresztą nie jest grzechem chodzić sobie na imprezy w jej młodym wieku. Część hejtu to zwykła głupota i zawiść, ale część to jakaś zaplanowana akcja by zniszczyć życie tej porządnej dziewczyny - czytamy na Facebooku. 

My oczywiście dołączamy się do apelu, aby nie krytykować Marleny z "Rolnik szuka żony"! Nikt nie zasłużył sobie na przykre słowa. 

Marlena stara się o serce Seweryna. 

Rolnik szuka żony 6 odcinek 4 Seweryn
Facebook

Czy Seweryn znajdzie miłość?

Rolnik szuka żony 6 Seweryn Marta Manowska
Facebook

Profil broniący Marlenę.

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

W "Przyjaciółkach" Wiktor zdradził Patrycję? "Jestem pewna!" Zobaczcie, co się wydarzy w kolejnym odcinku!

zobacz 00:30