Magda z "Rolnik szuka żony" odesłała wszystkich kandydatów do domu
Mat. prasowe / screen z "Rolnik szuka żony"

"Rolnik szuka żony": Ostre spięcie Adama i Pawła tuż przed wyborem Magdy: "Ona nie jest głupia i ślepa" 

Magda z "Rolnik szuka żony" odesłała wszystkich kandydatów do domu
Mat. prasowe / screen z "Rolnik szuka żony"

W dzisiejszym odcinku "Rolnik szuka żony" doszło do spięcia pomiędzy Adamem i Pawłem, którzy do tej pory zabiegali o względy Magdy. Rolniczka niestety nie jest zadowolona ze swoich programowych kandydatów. Jej zdanie podzielają również jej znajomi, a jedna z przyjaciółek Magdy przyznała: 

Myślę, że te listy to rzeczywiście byłaby dobra decyzja, żeby jeszcze raz je przejrzeć. 

Mimo wszystko zarówno Adam i Paweł starali się dobrze wypaść przed zaproszonymi gośćmi. Gorzej było, jak zostali sami, w momencie w którym Magda udała się na rozmowę z Martą Manowską. Pomiędzy kandydatami rolniczki doszło do kłótni! Padły mocne słowa!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Natalia przeszła przemianę! Czy to zasługa flirtów z... bratem Pawła?!

Kłótnia Adama i Pawła, kandydatów Magdy z "Rolnik szuka żony" 

W dzisiejszym odcinku "Rolnik szuka żony" nadszedł czas wyborów. Magda dziś musiała zdecydować, czy chciałaby kontynuować relację z Pawłem lub z Adamem. Rolniczka jest jednak sceptycznie nastawiona do każdego z nich i nie otrzymała z ich strony oczekiwanego zainteresowania. Nie dało się również zauważyć, że wszyscy uczestnicy czuli się na jej gospodarstwie jak na dobrym wyjeździe. 

Adam i Paweł chyba nie do końca się polubili. Czekając na decyzję Magdy doszło pomiędzy nimi do spięcia. Adam wyraził swój sceptycyzm względem tego, na jakiego mężczyznę kreuje się jego konkurent, zarzucił mu aktorstwo i stwierdził, że Magda nie da się nabrać na jego sztuczność: 

- Mam wrażenie, że ty dajesz do kamery ciągle taką za*ebistą poezją. "Tak Magda jest tak wartościową osobą, że dla niej to bym skoczył w ogień" Od początku dajesz ku*wa takimi tekstami. 
- Też możesz dawać takimi a jak nie chcesz to nie musisz. 
- To jedź dalej z tym aktorstwem. 
- Jakim aktorstwem? 
- Chodzi mi o te twoje ku*wa głupie całowanie w policzek jakieś tam "Hm, hm, hm, ale pięknie dziś wyglądasz, wow!" Ku*wa wszystko od początku. Ona nie jest głupia i nie jest ślepa. Od początku widziała to samo co ja. 
- No to chłopie wszyscy widzieliście i jest ok.  

Co sądzicie o zachowaniu kandydatów Magdy? Podzielacie zdanie Adama, czy nie zauważyliście w zachowaniu Pawła w programie niczego złego? Ostatecznie Magda odesłała obu mężczyzn do domu. 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Ewelina ma nową fryzurę! Kandydatka Macieja postawiła na kobiecy look

Oczekiwanie na decyzję Magdy było wyjątkowo nerwowe. Pomiędzy Adamem a Pawłem doszło do spięcia. Poszło o zachowanie Pawła względem rolniczki. Adam nie przebierał w słowach. 

Magda z "Rolnik szuka żony" nie wybrała ani Adama ani Pawła
screen z "Rolnik szuka żony"

Magda była sceptycznie nastawiona do obu kandydatów, ostatecznie podziękowała im za udział w programie. Czy powinna była dać szansę któremuś z nich? 

Magda z "Rolnik szuka żony" odesłała wszystkich kandydatów do domu
Mat. prasowe / screen z "Rolnik szuka żony"

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51