Baby boom wśród rolników trwa. Żona uczestnika "Rolnik szuka żony" pokazała piękny ciążowy brzuszek!

Martyna Szakiewicz, żona uczestnika pierwszej edycji "Rolnik szuka żony" - Pawła Szakiewicza jest już w zaawansowanej ciąży. Kobieta pokazała w Nowy Rok swoje zdjęcie z dużym zaokrąglonym brzuszkiem, z którego jest bardzo dumna.

#szczescie #2018 #badzdlanasdobry #mamysiebie #rodzina❤ #mąż#dzieciaki #żyjcienajpiękniejjaksiętylkoda #badzcieszczesliwi - napisała na Facebooku pod zdjęciem Martyna. 

 

Zobaczcie na piękną sylwestrową fotografię.

Rolnik szuka żony 1 Martyna Szakiewicz pokazała duży ciążowy brzuszek
Facebook

 

Paweł Szakiewicz z Rolnik szuka żony 1 synem zdjęcie

 

Martyna Szakiewicz jest przeszczęśliwa, że zostanie drugi raz mamą. Wybranka rolnika Pawła ma już synka Jasia z poprzedniego związku, którego wychoruje razem z obecnym mężem. Teraz razem oczekują wspólnego dziecka, a jak widać, rozwiązanie może nadejść lada dzień. Dlatego w święta mąż wyręczał Martynę z domowych prac.

 

Rolnik szuka żony 1 Martyna Szakiewicz pokazała duży ciążowy brzuszek
Facebook

 

Przyszła mama już nie może się doczekać powitania nowego członka rodziny na świecie, choć w ciąży czuje się świetnie i bardzo chwali sobie ten stan. Oprócz zawiązywania butów, w tej czynności wyręcza ją jej mąż.

 

Mój mąż już zaczyna narzekać na ubieranie mi butów - napisała Martyna Szakiewicz na swoim Facebooku.

 

Rolnik szuka żony 1 Martyna Szakiewicz pokazała duży ciążowy brzuszek
Facebook

 

Zobacz także: Kasia i Dawid z "Rolnik szuka żony 3" niedawno brali ślub. A teraz... Są nowe informację dotyczące pary. Co się wydarzyło?

Parze serdecznie gratulujemy. 

Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32