Małgosia Borysewicz w czerwonej bluzce
Instagram

Rolnik szuka żony. Małgosia Borysewicz zdradziła, jak radzi sobie po porodzie: "Chciałabym się podzielić swoimi doświadczenia, ale..."

Małgosia Borysewicz w czerwonej bluzce
Instagram

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" podczas relacji na InstaStories zdradziła, jak radzi sobie po narodzinach drugiego dziecka. Przy okazji, mogliśmy po raz pierwszy zobaczyć, jak prezentuje się młoda mama po porodzie, który odbył się ponad trzy tygodnie temu. Była uczestniczka programu o poszukujących miłości rolnikach wygląda naprawdę świetnie! Sprawdźcie, co powiedziała!

Małgosia Borysewicz wróciła na Instagram

Małgosia Borysewicz zaledwie kilka dni temu przekazała swoim fanom radosną wiadomość. Była uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" zdradziła wówczas, że trzy tygodnie wcześniej po raz drugi została mamą, a na świecie pojawiła się jej córeczka Blanka.

Nasza córeczka urodziła się znacznie wcześniej, niż planowaliśmy, ale cieszymy się że jest już z nami od 3 tygodni. Jesteśmy w domu, szczęśliwi- bo jest cała ,zdrowa i bardzo silna, najpiękniejsza córeczka na świecie 😍 To magiczny czas dla nas, uczymy się siebie i cieszymy z każdej chwili - napisała wtedy młoda mama.

Teraz, kilka dni później Małgosia Borysewicz nagrała krótką relację na InstaStories podczas której zdradziła, jak sobie radzi po powrocie do domu. 

Chciałam powiedzieć, że mieliśmy ostatnio bardzo ważny czas dlatego się wyłączyliśmy, teraz oczywiście nie mam aż za dużo tego wolnego czasu, ale łapie te wolne chwile i momenty i chcę się tymi radosnymi momentami z wami podzielić. Jesteśmy w domu i to jest najważniejsze. Myślę, że dla mamy taki czas z dziećmi jest najważniejszy, i z mężem oczywiście! - powiedziała Małgosia Borysewicz. Jak sobie radzimy? Myślę, że nie tak źle. Mamy jakąś zupę, kotlety w piekarniku czyli przeżyjemy- dodała.

Spójrzcie, jak kilka tygodni po porodzie prezentuje się młoda mama! Małgosia Borysewicz pokazała również urocze zdjęcie malutkich nóżek córeczki.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Joanna z szóstej edycji wspiera ciężarną Małgosię Borysewicz! Sama była ofiarą hejtu! 

Małgosia Borysewicz zdradziła, jak sobie radzi po narodzinach drugiego dziecka.

Małgosia Borysewicz w czerwonej bluzie
Instagram

Była uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" zaledwie kilka tygodni temu po raz drugi została mamą.

Małgosia Borysewicz z rolnik szuka żony w długim swetrze
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13