Małgosia i Paweł z Rolnik szuka żony
mat. prasowe

Rolnik szuka żony: Małgosia Borysewicz szczerze o urokach macierzyństwa. Syn rolniczki skończył już 8 miesięcy!

Małgosia i Paweł z Rolnik szuka żony
mat. prasowe

Syn Małgosi Borysewicz skończył już osiem miesięcy! Z tej okazji uczestniczka czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony" opublikowała w sieci wpis, w którym opowiedziała o urokach macierzyństwa. Małgosia należy do grona najpopularniejszych uczestników show o poszukujących miłości rolnikach. To właśnie w czwartej edycji programu poznała swoją wielką miłość- Pawła Borysewicza. Para już kilka miesięcy po zakończeniu "Rolnika" ogłosiła, że planuje ślub, a jakiś czas po uroczystości na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko. Dziś pociecha Małgosi i Pawła ma już osiem miesięcy!

Małgosia szczerze o macierzyństwie

Zaledwie kilka dni temu na profilu Małgosi Borysewicz na Instagramie pojawił się nowy wpis, w którym dumna mama zdradzia, że jej syn skończył już osiem miesięcy. Rolniczka opublikowała zdjęcie tablicy, na której napisała m.in. ile waży mały Rysio! A co Małgosia napisała o swoim macierzyństwie?

- Boziu mamy już 8 miesięcy👶🏼o dziwo nie ma akcji z niemytymi włosami i zębami👩‍🦳✌️Jest radośnie, czasem nerwowo(przewrażliwiona matka jak nie wiem co!),intensywnie-nie ma czasu na edukowanie innych mam, bo po co😁jeszcze tylko z 3 godziny doby się przydałoby, to byśmy podziałali bardziej ! Magiczny czas pędzi, jak szalony- czytamy na profilu Małgosi na Instagramie. 

Zobaczcie, jak wpis rolniczki skomentowali internauci!

- Bravo, Gosiu oglądałam was z Pawłem w RSŻ i muszę tobie napisać, że od początku wiedziałam, że będziecie razem. 😊 Gratulacje! Fajna z Was rodzinka. 😊
- Ale ten czas leci❤️  - komentują internauci. 

Jak widać Małgosia nie narzeka na uroki macierzyństwa i świetnie sprawdza się w roli mamy! Zobaczcie słodkiego synka rolniczki!

Zobacz także: Sara z "Rolnik szuka żony" to najlepiej ubrana uczestniczka w historii show? Wiemy, gdzie kupisz taką sukienkę

Syn Małgosi Borysewicz skończył osiem miesięcy.

 Małgorzata Borysewicz  Rolnik Szuka żony
Instagram

Dumna mama zdradziła, ile teraz waży jej pociecha.

Małgosia z Rolnik szuka żony zdradziła, ile waży jej syn
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36