Małgosia i Paweł z Rolnik szuka żony
mat. prasowe

Rolnik szuka żony: Małgosia Borysewicz szczerze o urokach macierzyństwa. Syn rolniczki skończył już 8 miesięcy!

Małgosia i Paweł z Rolnik szuka żony
mat. prasowe

Syn Małgosi Borysewicz skończył już osiem miesięcy! Z tej okazji uczestniczka czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony" opublikowała w sieci wpis, w którym opowiedziała o urokach macierzyństwa. Małgosia należy do grona najpopularniejszych uczestników show o poszukujących miłości rolnikach. To właśnie w czwartej edycji programu poznała swoją wielką miłość- Pawła Borysewicza. Para już kilka miesięcy po zakończeniu "Rolnika" ogłosiła, że planuje ślub, a jakiś czas po uroczystości na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko. Dziś pociecha Małgosi i Pawła ma już osiem miesięcy!

Małgosia szczerze o macierzyństwie

Zaledwie kilka dni temu na profilu Małgosi Borysewicz na Instagramie pojawił się nowy wpis, w którym dumna mama zdradzia, że jej syn skończył już osiem miesięcy. Rolniczka opublikowała zdjęcie tablicy, na której napisała m.in. ile waży mały Rysio! A co Małgosia napisała o swoim macierzyństwie?

- Boziu mamy już 8 miesięcy👶🏼o dziwo nie ma akcji z niemytymi włosami i zębami👩‍🦳✌️Jest radośnie, czasem nerwowo(przewrażliwiona matka jak nie wiem co!),intensywnie-nie ma czasu na edukowanie innych mam, bo po co😁jeszcze tylko z 3 godziny doby się przydałoby, to byśmy podziałali bardziej ! Magiczny czas pędzi, jak szalony- czytamy na profilu Małgosi na Instagramie. 

Zobaczcie, jak wpis rolniczki skomentowali internauci!

- Bravo, Gosiu oglądałam was z Pawłem w RSŻ i muszę tobie napisać, że od początku wiedziałam, że będziecie razem. 😊 Gratulacje! Fajna z Was rodzinka. 😊
- Ale ten czas leci❤️  - komentują internauci. 

Jak widać Małgosia nie narzeka na uroki macierzyństwa i świetnie sprawdza się w roli mamy! Zobaczcie słodkiego synka rolniczki!

Zobacz także: Sara z "Rolnik szuka żony" to najlepiej ubrana uczestniczka w historii show? Wiemy, gdzie kupisz taką sukienkę

Syn Małgosi Borysewicz skończył osiem miesięcy.

 Małgorzata Borysewicz  Rolnik Szuka żony
Instagram

Dumna mama zdradziła, ile teraz waży jej pociecha.

Małgosia z Rolnik szuka żony zdradziła, ile waży jej syn
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43