Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Rolnik szuka żony
Instagram
Newsy

"Rolnik szuka żony": Małgosia Borysewicz pochwaliła się zdjęciami z córeczką! Fani: "Blanka cały tata"

"Rolnik szuka żony": Małgosia Borysewicz pochwaliła się zdjęciami z córeczką! Fani: "Blanka cały tata"

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" miesiąc temu po raz drugi została mamą. Właśnie na jej Instagramie pojawiły się pierwsze zdjęcia, na których możemy zobaczyć twarz jej pociechy. Blanka to prawdziwy słodziak! Zobaczcie te przepiękne fotografie! 

Zobacz także: Rolnik szuka żony. Małgosia Borysewicz zdradziła, jak radzi sobie po porodzie: "Chciałabym się podzielić swoimi doświadczenia, ale..."

Ania i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" budują dom. To ponad 200 m2. Pokazali projekt

"Rolnik szuka żony": Małgosia Borysewicz pochwaliła się zdjęciami z córeczką! Blanka skończyła już miesiąc

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" kilka dni temu przekazała fanom radosną nowinę o narodzinach córeczki. Bohaterka show TVP nie ujawniała jednak tej informacji od razu, ponieważ dziewczynka urodziła się jako wcześniak.

Nasza córeczka urodziła się znacznie wcześniej, niż planowaliśmy, ale cieszymy się że jest już z nami od 3 tygodni. Jesteśmy w domu, szczęśliwi- bo jest cała ,zdrowa i bardzo silna, najpiękniejsza córeczka na świecie 😍 To magiczny czas dla nas, uczymy się siebie i cieszymy z każdej chwili - napisała wtedy młoda mama.

Wtedy Małgosia Borysewicz nie zdecydowała się pokazać twarzy swojej pociechy. Teraz jednak postanowiła opublikować fotografie, na których widzimy całą, szczęśliwą rodzinę. Bohaterka "Rolnik szuka żony" zamieściła również wzruszający wpis. 

Taka Niedziela! ❤️Blanka dziś kończy 1 miesiąc 💕Rysio za chwilę 1 rok i 8 miesięcy💕a my po odrobieniu zaległości w gospodarstwie w tym tygodniu( jak na wariackich papierach) będziemy sobie odpoczywać😊Dzieci się zsynchronizowały- jak śpià to razem, jak gaworzą nad ranem 3 h to też 😁zmęczeni , szczęśliwi! Uczymy się siebie, choć odwiedziny póki co wstrzymane, to przesyłamy Wam za to dużo uśmiechu, bo tak teraz trzeba, cieszyć się każdym dniem, odrobinę zwolnić, pewne rzeczy przewartościować.  - napisała Małgosia Borysewicz. 

Pod wpisem bohaterki "Rolnika" pojawiło się mnóstwo komplementów od fanów, którzy twierdzą, że Blanka to wykapany tata! 

- Blanka cały tata 👌🥰 Rysio cala mamusia😍 równowaga musi być.

- Blanka podoba do taty😍 wszystkiego dobrego dla Was❤️❤️❤️❤️

- Rysio podobny do mamy, a Blanka do taty 😍 super rodzinka 💕 pozdrawiam 🤩😘

- Córeczka podobna do tatusia 😍🥰

- Wspaniały widok❤️Miłość i szczęście biją po oczach. Wszystkiego najlepszego ❤️a Pani przepięknie wygląda - piszą fani. 

Zobaczcie zatem te przepiękne zdjęcia, którymi pochwaliła się Małgosia Borysewicz! Wy też uważacie, że Blanka jest tak bardzo podobna do taty? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Taka Niedziela! ❤️Blanka dziś kończy 1 miesiąc 💕Rysio za chwilę 1 rok i 8 miesięcy💕a my po odrobieniu zaległości w gospodarstwie w tym tygodniu( jak na wariackich papierach) będziemy sobie odpoczywać😊Dzieci się zsynchronizowały- jak śpià to razem, jak gaworzą nad ranem 3 h to też 😁zmęczeni , szczęśliwi! Uczymy się siebie, choć odwiedziny póki co wstrzymane, to przesyłamy Wam za to dużo uśmiechu, bo tak teraz trzeba, cieszyć się każdym dniem, odrobinę zwolnić, pewne rzeczy przewartościować ( ludzi zwłaszcza ale to temat na post o innej tematyce). To co?- cycuś, mleczko, piątuś, soczuś, kawka iiii ciasteczko? 😁

Post udostępniony przez Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach)

Rodzinka jest już w komplecie! Życzymy dużo zdrowia dla całej czwórki! Wspaniale patrzy się na ich szczęście!

Rolnik szuka żony
Instagram

 

Małgosia Borysewicz z mężem
Facebook Rolnik szuka żony TVP
Newsy
Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" urodziła! Rolniczka pokazała pierwsze zdjęcie córki i zdradziła jej imię
Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" urodziła! Rolniczka pokazała pierwsze zdjęcie córki i zdradziła jej imię

Małgorzata Borysewicz z " Rolnik szuka żony " po raz drugi została mamą! Rolniczka pochwaliła się na Instagramie pierwszym zdjęciem z córeczką i potwierdziła, że wybrali dla niej imię Blanka. Cześć, jestem Blanka ❤️ Kochani! Zostaliśmy rodzicami po raz 2. - napisała szczęśliwa Małgosia Borysewicz.  Małgosia Borysewicz zdradziła też, że Blanka jest wcześniakiem i urodziła się już 3 tygodnie temu. Dziewczynka jest zdrowa i cała rodzina jest już razem w domu: Nasza córeczka urodziła się znacznie wcześniej, niż planowaliśmy, ale cieszymy się że jest już z nami od 3 tygodni. Jesteśmy w domu, szczęśliwi- bo jest cała ,zdrowa i bardzo silna, najpiękniejsza córeczka na świecie 😍 To magiczny czas dla nas, uczymy się siebie i cieszymy z każdej chwili. A jak na młodszą siostrę zareagował Rysio? Uczestniczka "Rolnik szuka żony" wyznała też, że jej starszy syn jest bardzo opiekuńczy w stosunku do młodszej siostry i podziękowała swoim obserwatorkom za wsparcie: Rysio jest starszym, opiekuńczym bratem❤️Dziękuję Panie Boże po raz kolejny, za kolejny cud narodzin. Moja rodzina, moje wszystko❤️A Wam przesyłam buziaki za wsparcie😘powoli wracam do Was, tylko teraz cieszę się z każdej naszej wspólnej chwili. @paulo_borysewicz daliśmy radę ❤️ Nasza księżniczka. Gratulujemy! Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": pierwszy konflikt u Dawida? Szczere wyznanie kandydatki rolnika! "Zaczyna zgrzytać"         Wyświetl ten post na Instagramie.                   Cześć, jestem Blanka ❤️ Kochani! Zostaliśmy rodzicami po raz 2. Nasza...

Małgosia Borysewicz w koszuli w kratę
Instagram
TV-Show
Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" pokazała swoją córkę. Blanka rośnie jak na drożdżach!
Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" pokazała swoją córkę. Blanka rośnie jak na drożdżach!

Małgosia Borysewicz podczas relacji na InstaStories pokazała swoją córeczkę! Najmłodsza pociecha uczestniczki programu "Rolnik szuka żony" rośnie jak na drożdżach i jest prawdziwym słodziakiem. Spójrzcie tylko, jak zmieniła się Blanka. Córeczka rolniczki skradnie Wasze serca! Małgosia Borysewicz pokazała córkę Małgosia Borysewicz wystąpiła w czwartej edycji "Rolnik szuka żony" i to właśnie na planie programu poznała swojego przyszłego męża, Pawła. Zakochani wzięli ślub dokładnie 28 września 2018 roku, a na początku następnego roku (27 lutego) na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko, syn Rysio. Małgosia i Paweł zostali rodzicami po raz drugi zaledwie kilka miesięcy temu- w październiku rolniczka opublikowała w sieci wspis w którym zdradziła, że trzy tygodni wcześniej urodziła córkę.  Nasza córeczka urodziła się znacznie wcześniej, niż planowaliśmy, ale cieszymy się że jest już z nami od 3 tygodni. Jesteśmy w domu, szczęśliwi- bo jest cała ,zdrowa i bardzo silna, najpiękniejsza córeczka na świecie 😍 To magiczny czas dla nas, uczymy się siebie i cieszymy z każdej chwili- pisała wówczas Małgosia.  Od tamtej chwili minęło już wiele tygodni, a mała Blanka jest już coraz większa. Dumna mama podczas relacji na InstaStories pokazała urocze nagranie na którym możemy zobaczyć, jak rośnie jej córeczka.  Spójrzcie tylko na Blankę. Ależ ona jest urocza! Zobacz także:  " Rolnik szuka żony": Marta opublikowała zdjęcie córki z Pawłem! Czy rolnik ma dobry kontakt ze Stefanią? Małgosia Borysewicz pokazała swoją córeczkę. Córeczka Małgosi i Pawła z 4. edycji "Rolnik szuka żony" rośnie jak na drożdżach.  

Newsy
Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" pokazała powitanie córeczki w domu. Zdradziła, kto je przygotował!
Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" pokazała powitanie córeczki w domu. Zdradziła, kto je przygotował!

Małgosia Borysewicz z " Rolnik szuka żony " po raz drugi została mamą. Trzy tygodnie temu na świat przyszła córeczka rolniczki, Blanka, ale dopiero wczoraj uczestniczka popularnego programu pokazała pierwsze zdjęcie z dzieckiem: Cześć, jestem Blanka ❤️ Kochani! Zostaliśmy rodzicami po raz 2. Nasza córeczka urodziła się znacznie wcześniej, niż planowaliśmy, ale cieszymy się że jest już z nami od 3 tygodni. Jesteśmy w domu, szczęśliwi- bo jest cała ,zdrowa i bardzo silna, najpiękniejsza córeczka na świecie - napisała Małgosia Borysewicz na Instagramie. Pod zdjęciem dziewczynki posypały się gratulacje i życzenia zdrowia dla mamy i dziecka. Szczęśliwa młoda mama pochwaliła się na Instastories niespodzianką, jaka czekała na nią po powrocie z Blanką ze szpitala. Zobaczcie, kto ją przygotował! Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" pokazała powitanie córeczki w domu Małgosia Borysewicz przyznała na Instagramie, że jej córeczka przyszła na świat wcześniej niż się spodziewała, ale wszystko jest dobrze i dziewczynka jest zdrowa i silna. Po powrocie ze szpitala na rolniczkę czekała w domu niespodzianka. Piękne dekoracje z balonami w różowym kolorze i napis: Witaj w domu  zachwyciły młodą mamę. Nie zabrakło też słodkiego deseru na powitanie. Okazuje się, że za wszystko są odpowiedzialne siostry rolniczki.  Tylko spójrzcie, jaką niespodziankę przygotowały dla Małgosi Borysewicz i Blanki! Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Sara z 4. edycji pochwaliła się nowym partnerem!  Małgosia Borysewicz zdradziła, że o takie dekoracje zadbały jej siostry. A to pierwsze zdjęcie z Blanką, które rolniczka opublikowała w mediach społecznościowych.          ...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner