Rolnik szuka żony
Instagram

"Rolnik szuka żony": Małgosia Borysewicz pochwaliła się zdjęciami z córeczką! Fani: "Blanka cały tata"

Rolnik szuka żony
Instagram

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" miesiąc temu po raz drugi została mamą. Właśnie na jej Instagramie pojawiły się pierwsze zdjęcia, na których możemy zobaczyć twarz jej pociechy. Blanka to prawdziwy słodziak! Zobaczcie te przepiękne fotografie! 

Zobacz także: Rolnik szuka żony. Małgosia Borysewicz zdradziła, jak radzi sobie po porodzie: "Chciałabym się podzielić swoimi doświadczenia, ale..."

"Rolnik szuka żony": Małgosia Borysewicz pochwaliła się zdjęciami z córeczką! Blanka skończyła już miesiąc

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" kilka dni temu przekazała fanom radosną nowinę o narodzinach córeczki. Bohaterka show TVP nie ujawniała jednak tej informacji od razu, ponieważ dziewczynka urodziła się jako wcześniak.

Nasza córeczka urodziła się znacznie wcześniej, niż planowaliśmy, ale cieszymy się że jest już z nami od 3 tygodni. Jesteśmy w domu, szczęśliwi- bo jest cała ,zdrowa i bardzo silna, najpiękniejsza córeczka na świecie 😍 To magiczny czas dla nas, uczymy się siebie i cieszymy z każdej chwili - napisała wtedy młoda mama.

Wtedy Małgosia Borysewicz nie zdecydowała się pokazać twarzy swojej pociechy. Teraz jednak postanowiła opublikować fotografie, na których widzimy całą, szczęśliwą rodzinę. Bohaterka "Rolnik szuka żony" zamieściła również wzruszający wpis. 

Taka Niedziela! ❤️Blanka dziś kończy 1 miesiąc 💕Rysio za chwilę 1 rok i 8 miesięcy💕a my po odrobieniu zaległości w gospodarstwie w tym tygodniu( jak na wariackich papierach) będziemy sobie odpoczywać😊Dzieci się zsynchronizowały- jak śpià to razem, jak gaworzą nad ranem 3 h to też 😁zmęczeni , szczęśliwi! Uczymy się siebie, choć odwiedziny póki co wstrzymane, to przesyłamy Wam za to dużo uśmiechu, bo tak teraz trzeba, cieszyć się każdym dniem, odrobinę zwolnić, pewne rzeczy przewartościować.  - napisała Małgosia Borysewicz. 

Pod wpisem bohaterki "Rolnika" pojawiło się mnóstwo komplementów od fanów, którzy twierdzą, że Blanka to wykapany tata! 

- Blanka cały tata 👌🥰 Rysio cala mamusia😍 równowaga musi być.

- Blanka podoba do taty😍 wszystkiego dobrego dla Was❤️❤️❤️❤️

- Rysio podobny do mamy, a Blanka do taty 😍 super rodzinka 💕 pozdrawiam 🤩😘

- Córeczka podobna do tatusia 😍🥰

- Wspaniały widok❤️Miłość i szczęście biją po oczach. Wszystkiego najlepszego ❤️a Pani przepięknie wygląda - piszą fani. 

Zobaczcie zatem te przepiękne zdjęcia, którymi pochwaliła się Małgosia Borysewicz! Wy też uważacie, że Blanka jest tak bardzo podobna do taty? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Taka Niedziela! ❤️Blanka dziś kończy 1 miesiąc 💕Rysio za chwilę 1 rok i 8 miesięcy💕a my po odrobieniu zaległości w gospodarstwie w tym tygodniu( jak na wariackich papierach) będziemy sobie odpoczywać😊Dzieci się zsynchronizowały- jak śpià to razem, jak gaworzą nad ranem 3 h to też 😁zmęczeni , szczęśliwi! Uczymy się siebie, choć odwiedziny póki co wstrzymane, to przesyłamy Wam za to dużo uśmiechu, bo tak teraz trzeba, cieszyć się każdym dniem, odrobinę zwolnić, pewne rzeczy przewartościować ( ludzi zwłaszcza ale to temat na post o innej tematyce). To co?- cycuś, mleczko, piątuś, soczuś, kawka iiii ciasteczko? 😁

Post udostępniony przez Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach)

Rodzinka jest już w komplecie! Życzymy dużo zdrowia dla całej czwórki! Wspaniale patrzy się na ich szczęście!

Rolnik szuka żony
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13