Martyna, Agnieszka i Magda z 7. edycji Rolnik szuka żony
Facebook Rolnik szuka żony TVP

Rolnik szuka żony: "Rozkapryszone księżniczki!" Internauci ostro ocenili zachowanie kandydatek Dawida

Martyna, Agnieszka i Magda z 7. edycji Rolnik szuka żony
Facebook Rolnik szuka żony TVP

Internauci ostro skrytykowali zachowanie Magdy i Agnieszki z "Rolnik szuka żony"! Za co dostało się kandydatkom Dawida? W sieci pojawiło się sporo bardzo krytycznych komentarzy! Widzowie są zniesmaczeni tym, co zobaczyli w ostatnim odcinku programu o poszukujących miłości rolnikach. Spójrzcie tylko na te wpisy!

Internauci ocenili zachowanie kandydatek Dawida

Kolejny odcinek "Rolnik szuka żony" już za nami. W ostatniej odsłonie hitu Telewizyjnej Jedynki widzowie mogli zobaczyć jak kandydaci i kandydatki Magdaleny, Macieja, Pawła, Józefa oraz Dawida radzą sobie z obowiązkami na gospodarstwie.  Niestety, w ostatnim odcinku doszło również do nieporozumień między kandydatkami Dawida- Agnieszka i Magda miały żal do Martyny i rolnika o to, że wieczorem zbyt długo rozmawiali sam na sam.

Godzinę czuwałyśmy z Magdą, ale później poszłyśmy spać, więc to było dużo dłużej- oceniła Agnieszka. (...) Wczoraj po wyjeździe kamer na początku było miło, a później tak właśnie między Martynką a Dawidem zawiązywały się jakieś pakty, gdzie my z Magdą czułyśmy się takie odtrącone- wspominała przed kamerami. 

W związku z tą sytuacją Magda i Agnieszka niezbyt chętnie chciały pomagać Dawidowi w obowiązkach na gospodarstwie. Agnieszka i Magda dały odczuć Martynie rolnikowi, że są wściekłe, a to nie spodobało się widzom! Po emisji ostatniego odcinka "Rolnik szuka żony" w sieci zawrzało!

- Martynka jest moja faworytka jeśli chodzi o wybór Dawida. Dwie pozostałe panie to niestety, rozkapryszone księżniczki, które same do końca nie wiedza czego chcą, powinny się spakować. Ta bajka już się skończyła
- Tragiczne te laski... chlop z jedna chwile sobie pogadal sam na sam a te foch i spina 😂 A potem sie dziwia, ze faceta znalezc nie moga.
- Powiem tak nie ma co hejtować bo to nie potrzebne. Bardzo fajne dziewczyny tylko szkoda że tak zawistne i tak zapatrzone głęboko w siebie
- Sfochowane jak dzieci którym odbiera się zabawkę. Przecież oni tylko rozmawiali, co w tym złego... Na moje oko, to żadna tam nie zagrzeje miejsca..- komentują internauci.

Oglądaliście ostatni odcinek "Rolnik szuka żony"? Waszym zdaniem kandydatki Dawida rzeczywiście przesadziły? A może miały rację, a ocena internautów jest zbyt surowa? 

Zobacz także: Rolnik szuka żony 7: Nieprzyjemny incydent w gospodarstwie Józefa, Grażyna chciała opuścić program przez Ewę!

Internauci skrytykowali zachowanie kandydatek Dawida.

Rolnik szuka żony 7 odcinek 5 kandydatki Dawida
screen "Rolnik szuka żony" 7 odc. 5

Zgadzacie się z opinią fanów programu?

Rolnik szuka żony 7 odcinek 5 kandydatki Dawida
screen "Rolnik szuka żony" 7 odc. 5

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17