Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Martyna, Agnieszka i Magda z 7. edycji Rolnik szuka żony
Facebook Rolnik szuka żony TVP
Newsy

Rolnik szuka żony: "Rozkapryszone księżniczki!" Internauci ostro ocenili zachowanie kandydatek Dawida

Internauci ostro skrytykowali zachowanie Magdy i Agnieszki z "Rolnik szuka żony"! Za co dostało się kandydatkom Dawida?

Internauci ostro skrytykowali zachowanie Magdy i Agnieszki z "Rolnik szuka żony"! Za co dostało się kandydatkom Dawida? W sieci pojawiło się sporo bardzo krytycznych komentarzy! Widzowie są zniesmaczeni tym, co zobaczyli w ostatnim odcinku programu o poszukujących miłości rolnikach. Spójrzcie tylko na te wpisy!

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Internauci ocenili zachowanie kandydatek Dawida

Kolejny odcinek "Rolnik szuka żony" już za nami. W ostatniej odsłonie hitu Telewizyjnej Jedynki widzowie mogli zobaczyć jak kandydaci i kandydatki Magdaleny, Macieja, Pawła, Józefa oraz Dawida radzą sobie z obowiązkami na gospodarstwie.  Niestety, w ostatnim odcinku doszło również do nieporozumień między kandydatkami Dawida- Agnieszka i Magda miały żal do Martyny i rolnika o to, że wieczorem zbyt długo rozmawiali sam na sam.

Godzinę czuwałyśmy z Magdą, ale później poszłyśmy spać, więc to było dużo dłużej- oceniła Agnieszka. (...) Wczoraj po wyjeździe kamer na początku było miło, a później tak właśnie między Martynką a Dawidem zawiązywały się jakieś pakty, gdzie my z Magdą czułyśmy się takie odtrącone- wspominała przed kamerami. 

W związku z tą sytuacją Magda i Agnieszka niezbyt chętnie chciały pomagać Dawidowi w obowiązkach na gospodarstwie. Agnieszka i Magda dały odczuć Martynie rolnikowi, że są wściekłe, a to nie spodobało się widzom! Po emisji ostatniego odcinka "Rolnik szuka żony" w sieci zawrzało!

- Martynka jest moja faworytka jeśli chodzi o wybór Dawida. Dwie pozostałe panie to niestety, rozkapryszone księżniczki, które same do końca nie wiedza czego chcą, powinny się spakować. Ta bajka już się skończyła
- Tragiczne te laski... chlop z jedna chwile sobie pogadal sam na sam a te foch i spina 😂 A potem sie dziwia, ze faceta znalezc nie moga.
- Powiem tak nie ma co hejtować bo to nie potrzebne. Bardzo fajne dziewczyny tylko szkoda że tak zawistne i tak zapatrzone głęboko w siebie
- Sfochowane jak dzieci którym odbiera się zabawkę. Przecież oni tylko rozmawiali, co w tym złego... Na moje oko, to żadna tam nie zagrzeje miejsca..- komentują internauci.

Oglądaliście ostatni odcinek "Rolnik szuka żony"? Waszym zdaniem kandydatki Dawida rzeczywiście przesadziły? A może miały rację, a ocena internautów jest zbyt surowa? 

Zobacz także: Rolnik szuka żony 7: Nieprzyjemny incydent w gospodarstwie Józefa, Grażyna chciała opuścić program przez Ewę!

Internauci skrytykowali zachowanie kandydatek Dawida.

Rolnik szuka żony 7 odcinek 5 kandydatki Dawida
screen "Rolnik szuka żony" 7 odc. 5

Zgadzacie się z opinią fanów programu?

Rolnik szuka żony 7 odcinek 5 kandydatki Dawida
screen "Rolnik szuka żony" 7 odc. 5

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marta Manowska z uczestnikami 7. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook Rolnik szuka żony TVP
Newsy
Marta Manowska zdradza jak wygląda praca na planie „Rolnik szuka żony”? "Skala emocji jest porażająca"
Marta Manowska zdradza jak wygląda praca na planie „Rolnik szuka żony”? "Skala emocji jest porażająca"

Odlicamy dni do premierowego odcinka siódmej edycji "Rolnik szuka żony" . Jak zdradziła nam prowadząca program Marta Manowska , na planie rolnikom zawsze towarzyszą wielkie emocje. I czasem jest to wielka euforia, ale często zdarzają się i łzy. Co gwiazda mówi o nagraniach do nowej edycji? Zobaczcie w naszym wideo. Przy okazji zapytaliśmy Martę Manowską o jej sposób, jak „otwiera” uczestników programu. Zobaczcie, co nam powiedziała prowadząca hit TVP.  Zobacz także:  Zapytaliśmy Martę Manowską o pierścionek na palcu i ślub! Czy gwiazda "Rolnik szuka żony" sama jest już żoną? Marta Manowska już 7. raz poprowadzi hitową produkcję TVP

Józef z "Rolnik szuka żony" 7
Mat. promocyjne
Newsy
"Rolnik szuka żony": Internauci są wściekli na Józefa i jego kandydatki! "Uciekajcie od niego wszystkie!"
"Rolnik szuka żony": Internauci są wściekli na Józefa i jego kandydatki! "Uciekajcie od niego wszystkie!"

Internauci ostro skomentowali zachowanie Józefa i jego kandydatek w "Rolnik szuka żony".  Po ostatnim odcinku programu w sieci zawrzało! Fani bardzo krytycznie ocenili zachowanie rolnika, który dowiedział się, że Grażyna chce wrócić do domu. Co ciekawe, dostało się również Apolonii! Zobaczcie sami, jak internauci komentują zamieszanie u Józefa. Internauci krytykują Józefa i Apolonię! W ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" nie zabrakło naprawdę wielkich emocji. Widzowie mogli zobaczyć  m.in. zrozpaczonego Dawida, który dowiedział się, że Martyna odchodzi z programu, szczęśliwego Pawła, który zdecydował, że chce nawiązać bliższą relację z Martą oraz poważną rozmowę Magdy z Pawłem i Adamem. Sporo wydarzyło się również w domu Józefa! W ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" okazało się bowiem, że Grażyna powiedziała rolnikowi, że chce wrócić do domu. Jak komentują to internauci? Fani w większości ocenili, że kandydatka Józefa podjęła słuszną decyzję! Dostało się jednak rolnikowi i... Apolonii, która mówiąc, że nie wyobraża sobie, żeby jej koleżanka zniknęła z programu, odepchnęła Ewę. - Grażyna pakuj się i uciekaj. Lepiej późno niż wcale 😛 - Dobrze, że zrezygnowała bo by się tylko męczyła przy nim - Apolonia jest okropna jak może tak traktować Ewę - Tragedia. Dziwię się że one tam tak długo siedziały... Pan sobie zdecydowanie na za dużo pozwalał. - Sorry, ale zachowanie tego pana jest żenujące. 🤮 Uciekajcie od niego wszystkie 😏 - Pan Józef jak zwykle niezdecydowany... chyba nikt i nic nie jest mu już w stanie dogodzić...🙈- komentują fani na Facebooku. Wy również uważacie, że Grażyna podjęła dobrą decyzję i powinna odejść z programu? Która z...

Agnieszka i Dawid w Rolnik szuka żony
screen Rolnik szuka żony TVP1
Newsy
Widzowie "Rolnik szuka żony 7" poruszeni zachowaniem Agnieszki, kandydatki Dawida! "Szkoda chłopaka..."
Widzowie "Rolnik szuka żony 7" poruszeni zachowaniem Agnieszki, kandydatki Dawida! "Szkoda chłopaka..."

Internauci bardzo ostro skrytykowali Agnieszkę z programu "Rolnik szuka żony"!  Fani ocenili zachowanie byłej kandydatki Dawida, która podjęła decyzję o rezygnacji z programu. Dostało się również drugiej kandydatce rolnika, Magdalenie! Po ostatnim odcinku hitu TVP w sieci zawrzało. Zobaczcie, jak internauci zareagowali na zaskakujące wydarzenia w "Rolnik szuka żony"! Internauci krytykują byłą kandydatkę Dawida Kolejny odcinek programu "Rolnik szuka żony" już za nami. W minioną niedzielę rolnicy i rolniczka z siódmej edycji show mieli okazję poznać bliżej swoich kandydatów. Niestety, jak już wiemy, jedna z kandydatek Dawida doprowadziła go do łez i postanowiła, że  odchodzi z programu.  Po moich obserwacjach ostatnich, w trakcie wieczoru bez kamer, podjęłam decyzję o odejściu z programu - wyznała Agnieszka. Liczyłam, że będziesz bardziej dojrzałym facetem. Poza kamerami tego nie ma! Nie chcę ci robić złudnych nadziei - dodała.  Dawid uszanował decyzję Agnieszki, ale ze łzami w oczach przyznał, że chciał ją bliżej poznać. Co ciekawe, decyzja Agnieszki o rezygnacji z programu bardzo wstrząsnęła inną kandydatką rolnika, Magdaleną. Kobieta płakała i przyznała, że ona chyba również wróci do domu... Takie zachowanie Agnieszki i Magdy zszokowało widzów! Na Facebooku pojawiło się sporo krytycznych komentarzy.  - Szkoda chłopaka 🙁 Zajęła miejsce innej dziewczynie która chciałaby go poznać albo i nawet zostać jego żoną. - zniszczyły chłopakowi szansę, jaką dawał mu program. - Te dwie to chyba dla siebie przyjechały ...ona też pojedzie do domu a Martyna widać że chce poznać Dawida brawa dla niej - Aga wyjeżdża, Magda zostaje i płacze za Agą.. domowe przedszkole.. kto poważnie podchodzący do życia się...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner