Ania z "Rolnik szuka żony" jest gotowa na nową miłość
Instagram

Ania z "Rolnik szuka żony" opisuje trudny dzień, chodzi o jej syna! "Nie mogłam mu pomóc. To było straszne"

Ania z "Rolnik szuka żony" jest gotowa na nową miłość
Instagram

Ania z "Rolnik szuka żony" wyznała w relacji na InstaStories, że ma za sobą bardzo trudny dzień. Uczestniczka hitowego programu TVP1 opowiedziała o tym, że jej syn ma problemy ze zgryzem i musi nosić aparat ortodontyczny, jednak najbardziej przerażona była faktem, że chłopiec musiał mieć wykonany zabieg chirurgiczny. To było dla Anny Stelmaszczyk najbardziej przerażające, bo wiedziała, że to nie będzie proste. Zabieg się udał?

Ania z "Rolnik szuka żony" o swoim stresującym dniu!

Anna z "Rolnika" w nagraniu na Instagramie zdradziła swoim obserwatorom, że "potrzebuje się wygadać". Po stresującym dniu w gabinecie dentystycznym, jaki przeżyła z synem, szczerze opowiedziała o tym, co się stało:

Dzisiaj miałam dosyć ciężki dzień. Dzisiaj to był dzień, kiedy Janek miał zakładany aparat, miał zabieg chirurgiczny, który pozwoli, aby ząb którego nie ma od kilku lat się pojawił. Muszę Wam przyznać, że ja chyba ja bałam się bardziej niż on. Pewnie każda mama tak ma, wiedziałam, że będzie go bolało, a ja nie mogłam mu pomóc. To było straszne - wyznała Anna Stelmaszczyk w relacji na Instastories. 

Okazuje się, że syn Anny doskonale sobie poradził i poprosił nawet swoją mamę, aby wyszła z gabinetu, ku jej wielkiemu zaskoczeniu. 

Janek stwierdził, że do gabinetu chce wejść sam, poprosił, abym wyszła. Było mi trochę przykro, bo nie byłam mu potrzebna u lekarza, ale z drugiej strony zaoszczędził mi tego cierpienia. Zabieg chirurgiczny przetrwał, jest zadowolony - dodała uczestniczka "Rolnik szuka żony". 

Wygląda na to, że Janek to już duży i samodzielny chłopak!

Zobacz także: Ania z "Rolnik szuka żony" w bikini. Nie uwierzycie, kto towarzyszył jej na basenie!

Anna ma doskonały kontakt ze swoim synem. Nic dziwnego, że się tak o niego troszczy.

Ania z "Rolnik szuka żony"
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48