Anna Bardowska w koszulowej koszuli z Zary za 199 zł
Instagram

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili, na jakim etapie jest budowa ich domu! Spójrzcie na ten film! 

Anna Bardowska w koszulowej koszuli z Zary za 199 zł
Instagram

Ania i Grzesiek Bardowscy z "Rolnik szuka żony" opublikowali w sieci nowy film, w którym zdradzili i pokazali na jakim etapie jest teraz budowa ich domu. Okazuje się, że już wkrótce budowlańcy będą stawiać dach na ich wymarzonym gniazdku. Teraz widać już, jak duży będzie nowy dom Ani i Grześka. Zobaczcie sami! 

Jesteś na ostatnim etapie budowy domu i poszukujesz materiałów? Wejdź na tę stronę i wykorzystaj kod rabatowy Leroy Merlin.

Budowa domu Ani i Grześka z "Rolnik szuka żony"

Na początku tego roku Ania Bardowska poinformowała swoich fanów, że razem z mężem szykuje się do budowy nowego domu. Para od momentu ślubu mieszkała w domu rodziców rolnika, ale teraz postanowili wybudować własne gniazdko. 

(...) bardzo często pojawia się pytanie "dlaczego się budujecie, skoro macie gdzie mieszkać, skoro niedawno zrobiliście remont?" . I tutaj jest dużo różnych czynników. Po pierwsze, to chyba chcemy mieć coś swojego - Ania Bardowska mówiła wówczas na nagraniu opublikowanym w sieci.

Ania i Grzesiek Bardowscy, którzy poznali się i zakochali w sobie na planie drugiej edycji "Rolnik szuka żony" zdecydowali się na nowoczesny dom. 

Ten projekt jest mega prosty, a zarazem piękny - przyznała kilka miesięcy temu Ania.

Czyli tak według mnie, prosta budowa, nieskomplikowana. Natomiast jeżeli chodzi o wyposażenie, takie gadżeciarskie podejście to dla mnie musi być nowocześnie - dodał Grzesiek.

Jak już wiemy, dom Ani i Grześka jest już prawie gotowy. Teraz byli uczestnicy hitu TVP opublikowali na swoim kanale na YouTube.com nowy film, w którym zdradzili, na jaki dach się zdecydowali. Okazuje się, że w trakcie budowy para zrezygnowała z tradycyjnej więźby dachowej i zamówiła wiązary dachowe. 

Zalet jest tutaj sporo o których wcześniej nie mieliśmy pojęcia. Usłyszałam "wiązary" patrzę a tutaj mamy tradycyjną więźbę- my jakoś super nie znamy się od takiej strony technicznej na budowie, podejrzewam jak większość osób, więc od razu "pewnie u nas się tego nie da skoro mamy w projekcie"- mówi na filmie Ania. 

Ania i Grzesiek zdradzili, że lada dzień zamówione elementy dachu zostaną dostarczone na budowę. Wygląda więc na to, że wkrótce budowa domu zostanie ukończona!

Zobaczcie, jak teraz wygląda dom pary!

Zobacz także: Ania Bardowska pokazała projekt nowego domu! Będzie bardzo nowoczesny

Ania i Grzesiek Bardowscy opowiedzieli o budowie domu.

Wszystko wskazuje na to, że budowa domu już wkrótce się zakończy.

Bardowscy remontują dom.

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03