Rolnik szuka żony
Mat. prasowe

Rolnik szuka żony 7. Poruszające wyznanie Józefa. Rolnik nie potrafił powstrzymać łez

Rolnik szuka żony
Mat. prasowe

Program "Rolnik szuka żony" już po raz siódmy pojawił się na antenie Telewizji Polskiej. Jednym z bohaterów najnowszej edycji jest Józef, który dał się poznać jako bardzo energiczny, dowcipny i uśmiechnięty mężczyzna. Jednak w ostatnim odcinku show rolnik nie potrafił powstrzymać łez. A wszystko przez brak wsparcia ze strony rodziny, która nie jest zachwycona jego udziałem w programie. Zobaczcie sami. 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 7": Program wciąż jest hitem TVP? Wyniki oglądalności są jednoznaczne! 

"Rolnik szuka żony 7": Poruszające wyznanie Józefa. Rolnik nie potrafił powstrzymać łez...

Józef jest najstarszym uczestnikiem siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Mężczyzna ma 66 lat i jest wdowcem od 16 lat. Jego żona zmarła niedługo po tym, jak wykryto u niej guza. Rolnik przyznał, że co prawda po śmierci żony poznał wiele ciekawych kobiet, jednak z żadną nie udało mu się stworzyć jakiejś głębszej relacji między innymi dlatego, że Józef nie chce zmieniać swojego miejsca zamieszkania.  Z tego też względu postanowił zgłosić się do programu "Rolnik szuka żony" i ma nadzieję, że teraz uda mu się odnaleźć szczęście w miłości. 

Wygląda jednak na to, że entuzjazmu Józefa dotyczącego udziału w programie nie podziela jego rodzina. Już na samym początku tej edycji rolnik wspominał, że jego mama nie jest zadowolona, że zdecydował się na ten krok. W najnowszym odcinku mężczyzna znów poruszył ten temat - tym razem jednak nie mógł już powstrzymać łez...

Chciałbym poczuć to coś - chcę kochać i chcę być kochanym. Mama na mnie krzyczy, że "ty się filmów naoglądałeś, to tylko w filmie jest taka miłość". Mam trochę za złe jej, że mi nie kibicuje. Powinna być zadowolona, tak samo moje dzieci. Nieraz to człowiek aż się popłacze... - powiedział Józef. 

Po wypowiedzeniu tych słów, rolnik rozpłakał się. Marta Manowska oczywiście nie pozostała na to obojętna.

Obiecaj mi, że przez te dni, będziesz właśnie taki, że będziesz walczył o swoje marzenia, o swoje uczucia. Masz się nie czuć sam, przyjeżdżają super panie do Ciebie, oby zobaczyły ten Twój środek, bo masz piękny - powiedziała Marta Manowska. 

Co to za chłop, jak on beczy - odparł Józef.

Prawdziwy, który szuka prawdziwej miłości - dodała prowadząca program "Rolnik szuka żony". 

Józef pokazał, że tak naprawdę jest bardzo wrażliwy i po prostu chce dostać szansę na miłość, której już od dawna nie ma. My trzymamy za niego bardzo mocno kciuki i mamy nadzieję, że któraś z pań, skradnie jego serce na zawsze!

Rolnik szuka żony
Mat. prasowe

Józef podczas rozmowy z Martą Manowską nie mógł powstrzymać łez. Jest mu trudno pogodzić się z tym, że jego rodzina nie popiera jego decyzji dotyczącej udziału w programie "Rolnik szuka żony". 

Rolnik szuka żony
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48