Roksana Węgiel z rodzicami
ONS.pl

Roksana Węgiel wybrała się z rodziną na spacer. Ich maseczki to hit!

Roksana Węgiel z rodzicami
ONS.pl

Roksana Węgiel pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem z rodzinnego spaceru. Jak wiadomo w przestrzeni publicznej należy zakrywać nos i usta i cała rodzina młodej wokalistki zdecydowała się na bardzo oryginalne maseczki, które mają pewne przesłanie. Zobaczcie o co chodzi! 

Zobacz także: Powstanie film o Roxie Węgiel?! "Mój zawód to ciężka praca, chciałabym to przekazać"

Roksana Węgiel i jej rodzina, wybrała bardzo oryginalne maseczki 

Jak wiadomo od kilku tygodni każdy z nas ma obowiązek zasłaniania ust i nosa w przestrzeni publicznej. Z tego też względu maseczki stały się elementem garderoby, bez którego nie możemy wyjść z domu. Jednak maseczki nie muszą być tylko obowiązkiem, ale mogą też wyglądać stylowo, a nawet mieć swoje przesłanie! Wielu projektantów proponuje naprawdę ciekawe wzory, tak aby każdy mógł dopasować coś dla siebie. 

Roksana Węgiel jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, dlatego fani na bieżąco wiedzą, co dzieje się u młodej artystki. Ostatnio wokalistka pochwaliła się zdjęciem z rodzinnego spaceru, na którym możemy zauważyć bardzo oryginalne maseczki na twarzach całej czwórki! Okazało się, że są one autorstwa Lidii Kality. 

Każda maseczka ma na sobie napis, który najwyraźniej ma na celu poprawić humor nie tylko noszącym, ale także innym przechodniom! Młodszy brat piosenkarki nosi maseczkę z napisem "Blalalalala", tata Roksany "Must-have" (muszę mieć), mama wokalistki "Eye contact please" (kontakt wzrokowy proszę), a sama artystka Stress Free Area (obszar bezstresowy). 

Takie oryginalne maseczki, dostaniecie w internetowym sklepie Lidii Kality (tutaj), w cenie 40 zł! Jeśli chcecie wyglądać stylowo, a przy okazji poprawić humor sobie i innym, to z pewnością te maseczki będą idealnym wyborem. Tymczasem zobaczcie, jak prezentuje się w nich Roksana Węgiel i jej rodzina! 

Instagram

Maseczki ochronne stały się obowiązkowym elementem garderoby każdego z nas. Izabela Janachowska wpadła nawet na pomysł stworzenia maseczek dedykowanych specjalnie dla panien młodych, które biorą ślub w czasie pandemii.

Izabela Janachowska stworzyła maseczki ochronne dla panien młodych
Instagram

 

 

Więcej na temat Roksana Węgiel
Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08